קורא כרטיס מגנטי או EMV
073-222-4444 : התקשר עכשיו
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

רכישת קורא כרטיסים מגנטי ו-EMV

בפני כל עסק חדש ובמיוחד עסקים באינטרנט ניצבת השאלה על דרכי ואופן קבלת תשלומים. פתרון תשלומים מהיר וזמין ללקוח, הכולל מגוון פתרונות סליקה רחב ויעיל יגדיל את מעגל הקונים ויבטיח שגשוג כלכלי לבית העסק.

הפתרון המועדף הזול והיותר מקובל הוא לפתוח חשבון סליקה בטרנזילה ולהתחיל מייד לסלוק ישירות את כרטיסי האשראי של הלקוחות דרך דף סליקה, אתר אינטרנט או קורא כרטיסים מגנטי או EMV.

פתיחת חשבון סליקה עסקי בחברת האשראי יכול להתגלות כתהליך מורכב ומתמשך (ראה מאמר בנושא: מי אמר סליקה בכרטיסי אשראי, ולא קיבל ?) - אולם בטרנזילה תוכל לעשות זאת תוך 24 שעות ובנוסף לקבל את הפדיון היומי תוך שבוע בלבד!

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים קטנים ובינוניים

חברת טרנזילה דרך הסכמים ושיתופי פעולה עם חברות האשראי יכול לעזור לעסקים קטנים ובינוניים בהקמה והפעלה של שירות תשלומים בצורה מהירה וחסכונית כולל שירותי ניכיון אשראי תוך שילובם בצורה יעילה וחכמה באתר האינטרנט ולאפשר לעסק החדש להתרכז נטו במכירות ושיווק.

לכל סוחר המעוניין לקבל מספר ספק סליקה אינטרנטי במהירות וביעילות

לחץ כאן: מספר ספק תוך 24 שעות

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

רכישת קורא כרטיסים למחשב או לטלפון חכם

הזמנת קורא כרטיסים

סוגי קוראים

סליקת כרטיסי אשראי לאייפון/באנדרואיד עם iTranzila


סליקת כרטיסי אשראי USB למחשב נייד/נייח

סליקת כרטיסי אשראי USB EMV למחשב נייד/נייח

emv

אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקת כרטיסי אשראי הדור הבא, לרכוש קורא כרטיסים חכם או עזרא בקבלת מספר ספק אשראי אינטרנטי, אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם

שם פרטי
שם משפחה
שם חברה \ שם עסק
כתובת דואר אלקטרוני
טלפון
שלח
Mastercard secure Code Verify by Visa PCI Security Standard Tranzila in Google Plus Tranzila in Facebook Tranzila in Twitter