מספר ספק אשראי אינטרנטי
073-222-4444 : התקשר עכשיו
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

סליקת אשראי לעסקים - מספר ספק אשראי אינטרנטי

Merchant Account

בפני כל עסק חדש או סוחרים באינטרנט ניצבת השאלה על דרכי ואופן קבלת תשלומים. פתרון תשלומים חכם, ומגוון פתרונות רחב ויעיל ירחיב את מעגל הקונים ויבטיח שגשוג כלכלי לבית העסק. שרות התשלומים פייפאל מציעה את מערכת התשלומים המועדפת ביותר כיום בין הסוחרים והצרכנים ברשת בהיבט כלל עולמי.

הפתרון המועדף הזול והיותר מקובל הוא לפתוח חשבונות בית עסק בחברות האשראי ולסלוק ישירות את כרטיסי האשראי של הלקוחות. פתיחת חשבון סליקה עסקי בחברת האשראי יכול להתגלות כתהליך מורכב ומתמשך אולם שכרו בצידו ותהינו מעמלה מופחתת משמעותית יחסית לפייפאל. - ראה מאמר בנושא: מי אמר סליקה בכרטיסי אשראי, ולא קיבל ?

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים קטנים ובינוניים

חברת טרנזילה דרך הסכמים ושיתופי פעולה עם חברות האשראי ופייפאל יכול לעזור לעסקים קטנים ובינוניים בהקמה והפעלה של שירות תשלומים גם דרך חברות האשראי וגם דרך שירות התשלומים של פייפאל בצורה מהירה וחסכונית כולל שילובם בצורה יעילה וחכמה באתר האינטרנט ולאפשר לעסק החדש להתרכז נטו במכירות ושיווק.

לכל סוחר המעוניין לקבל מספר ספק סליקה אינטרנטי במהירות וביעילות

לחץ כאן: מספר ספק תוך 24 שעות

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

קבלת מספר ספק אשראי באמצעות טרנזילה

שיתוף פעולה עם חברות האשראי מאפשר ללקוחות טרנזילה שירות אקספרס לקבלת מספר ספק אינטרנטי בחברת האשראי ללא ערבויות ובעמלת הקמה מופחתת.

הקמת Merchant Account לעסקים בעזרת טרנזילה מגובה בהסכם מאגד באישור בנק ישראל בין טרנזילה לחברת האשראי וכספי התקבולים מועברים ישירות לחשבון הבנק של הסוחר.

טרנזילה אקספרס מזכה את הלקוח מיידית תוך שבוע ומאפשרת שירותי ניכיון אשראי עבור חיוב בתשלומים. קרא עוד >> מספר ספק אשראי ב-24 שעות

חשבון עסקי בפייפאל

יתרונות פייפל

מערכת פייפאל מאפשרת לסוחר ברשת לקבל תשלומים בפשטות וביעילות, ולקונה באתר האינטרנט בטחון וערובה מצד פייפאל לקבלת המוצר והחזר כספי במידת הצורך. לכן, סוחרים רבים משלבים תשלום באמצעות פייפאל באתר בשל היתרונות הגלומים בשיטה זאת, אשר מבטיחים את השקט הנפשי לבית העסק והתמורה המלאה לקונה.

קרא עוד >> פתיחת חשבון פייפאל

מספר ספק אשראי או חשבון סוחר בחברות האשראי

חברות אשראי בישראל

בישראל קיימות ארבע חברות אשראי:
טרנזילה סליקה: אשר סולקת את הכרטיסים: ויזה ומסטרכארד.
סליקה ישראכרט: אשר סולקת את הכרטיסים: ישראכרט, ויזה, מסטרכארד ואמריקן אקספרס.
סליקה ויזה כאל: אשר סולקת את הכרטיסים: ויזה, מסטרכארד ודיינרס.
סליקה לאומי קארד: אשר סולקת את הכרטיסים: ויזה ומסטרכארד.
קרא עוד >> חברות אשראי בישראל

תנאי מקדים לקבלת מספר ספק סליקה בחברות האשראי

חברה בע"מ, עוסק מורשה או עמותה רשומה
חשבון בנק בישראל על שם העסק

שילוב פייפאל עם טרנזילה

טרנזילה מאפשרת לסוחר לשלב בצורה שקופה תשלום בפייפאל באתר ומצד שני מספקת לו מערכת דיווח מתקדמת באנגלית או בעברית עם ערכים מוספים.

קרא עוד >> שילוב פייפאל עם טרנזילה

באמצעות טרנזילה ניתן לבצע תשלומים רגילים, תשלומים חוזרים (מנויים) ותשלומים עבור מוצרים הדורשים בשלב ראשון אישור ורק אחרי הספקת המוצר חיוב בפועל.

קרא עוד >> אופציות תשלום עם פייפאל

אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקת כרטיסי אשראי הדור הבא, ועזרא בקבלת מספר ספק אשראי אינטרנטי, אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם

שם פרטי
שם משפחה
שם חברה \ שם עסק
כתובת דואר אלקטרוני
טלפון
שלח
Mastercard secure Code Verify by Visa PCI Security Standard Tranzila in Google Plus Tranzila in Facebook Tranzila in Twitter