טרנזילה אבטחת מידע אבטחת אתרים
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

סריקת אבטחה לאתרים - McAfee Secure

McAfee Secure

מבדיקת מעל 500 אתרי מסחר אלקטרוני בהם ביקרו 25 מיליון קונים הוכח שמספר הקניות בפועל גדל ב 14% אצל אותם אתרים שבהם היה חותם אבטחת אתרים - McAfee Secure (בעבר Hacker Safe).

אישור האבטחה של McAfee Secure הראה שזאת הדרך המוצלחת ביותר לעזור לקונים להתגבר מהפחד של קניות באינטרנט. בכל יום טכנולוגיית McAfee Secure מגינה על 75,000 אתרים של מסחר אלקטרוני מפני האקרים. מעל ממחצית 500 אתרי המסחר הגדולים בעולם משתמשים ב McAfee Secure זאת מכיוון ש McAfee Secure מוכרת ע"י הקונים כפיתרון אבטחת מידע אמין ובלתי תלוי.

בנוסף, השימוש בסריקות אבטחה של Mcafee מאפשר לאתרי מסחר אלקטרוני לקבל הסמכה לתקן PCI, ולעמוד בדרישות אבטחת מידע של חברות האשראי.

בישראל חברת טרנזילה, מאפשרת לבתי העסק גם את חותם אבטחה טרנזילה שהוא פרי פיתוח עצמאי של חברת הסליקה.

האם האתר שלך מאובטח? תוכיח את זה!

  • למעלה מ-65,000 אתרי אינטרנט משתמשים ב- McAfee Secure להגן על עצמם מגניבת זהויות וכרטיסי אשראי.
  • שרות McAfee Secure מגן על אתרך מהאקרים ומצהיר על כך לגולשים.
  • על פי מחקר של חברת Visa 61% ממחזיקי הכרטיסים אמרו "הייתי קונה יותר באינטרנט אם הייתי יודע שפרטי הכרטיס שלי מוגנים."
  • 83% ממחזיקי הכרטיסים שלא רכשו באינטרנט טענו שהם לא קנו עקב דאגה לבטחון פרטי האשראי שלהם.
  • "לקוחות שמוסרים את פרטי האשראי שלהם ברשת רוצים להיות בטוחים שפרטי האשראי שלהם מוגנים..." Visa's Cardholder Information Security Program

להתראות האקרים - ברוכים הבאים לקוחות

אמון ואמינות קשים להשגה אולם ניתן לאבדם בקלות. הסמכה של McAfee Secure באתר עוזרת לבנות את האמון בעסק שלך. מכיוון שקונים באינטרנט מתחשבים בנושא האבטחה כשהם מחליטים האם לקנות, שילוב של הסמכת McAfee Secure באתרך מהווה החלטה עיסקית נבונה. הטכנולגיה של חברת ScanAlert מאפשרת לך לתרגם את מאמצי אבטחת המידע שלך להגדלת מכירות. סוחרים רבים שהטמיעו את מערכת McAfee Secure, דיווחו על גידול בהכנסות.

אבטחה מוסמכת בסטנדרטים גבוהים

הסמכת PCI של McAfee Secure היא טכנולוגיית הסריקה היחידה שאושרה לעמוד הן בתקני אבטחת המידע של ממשלת ארה"ב- FBI/SANS והן בתקנים של חברות כרטיסי האשראי המובילות PCI Compliance ובכללן- Visa™ CISP AIS, MasterCard™ SDP, American Express™ CID, Discover Card™ DISC. טכנולוגיית הסריקה מיושמת בלמעלה מ- 65,000 אתרים ברחבי העולם.

אישור אבטחת מידע מונפק דינמית ובזמן אמת.

הטנולוגית היחודית של McAfee Secure מחוללת את סימן מגן האבטחה בצורה דינמית וזאת אך ורק לאחר שהאבטחה נבחנה בצורה יומית. השרות מוצע כמנוי חודשי והשמתו באתר אינה דורשת התקנות תוכנה או חומרה. בדיקות האבטחה היומיות אינן פולשניות ואינן מכבידות על פעילות האתר.

PCI DSS מבוא לתקן : PCI Compliance

למידע טכני על סריקות אבטחה: כיצד סריקת אבטחה לאתרים עובדת

עמידה בתקני אבטחה: תקני בטיחות לאבטחת מידע

ברושורה הסמכה לתקן PCI DSS: אבטחה באינטרנט

חברות הסמכה לתקן PCI DSS בישראל


אם הנך מעוניין שאתר מסחר אלקטרוני שברשותך יעמוד בתקן PCI או ברצונך להוכיח לקהל הגולשים שאתר האינטרנט שלך מאובטח, צור עמנו קשר טופס הפניה או התקשר עכשיו: 073-222-4444שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון