טרנזילה - מספר ספק אשראי לעסקים
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

סליקת כרטיסי אשראי כולל מספר ספק
תוך 24 שעות

מהפכת סליקת כרטיסי אשראי בישראל

שירות טרנזילה אקספרס מאפשר לנותני שירותים וסוחרים לאדם הפרטי ולועדי בתים הקמת מסוף סליקת אשראי תוך 24 שעות בעלות מופחתת, ולהתחיל לחייב לקוחות באמצעות כרטיסי אשראי. בו בזמן, לקבל את הכספים שנגבו מהלקוחות לחשבון הבנק במהירות בדומה למזומן, כולל מימון וניכיון אשראי על עסקאות תשלומים - לשים סוף לסחבת ולבירוקרטיה, כל זאת ללא צורך במספר ספק מחברת האשראי.

סליקת כרטיסי אשראי לעסקים קטנים ובינוניים

ביום 8.2.2015 אשרה הממשלה את טיוטת חוק צמצום השימוש במזומן. לפי החוק החדש יאלץ כל עוסק בעסקה למכירת נכס, מתן שירות או תשלום בעד שכר עבודה להשתמש באמצעי תשלום מתקדמים ויאסר קבלת התשלום במזומן.

חברת טרנזילה דרך הסכמים ושיתופי פעולה עם חברות האשראי יכול לעזור לעסקים קטנים ובינוניים אילו בהקמה והפעלה של שירות תשלומים בכרטיס אשראי ולאפשר לאותו נותן שירות לקבל את כספו כאילו שולם לו במזומן וללא עלות.

לחץ כאן לקריאת דו"ח ועדת לוקר לצמצום השמוש במזומן.


לכל נותן שירותים או בית עסק המעוניין לקבל מספר ספק סליקת כרטיסי אשראי במהירות וביעילות תוך 24 שעות ולקבל לחשבון הבנק שלו את התשלומים תוך שבוע בלבד - אנא מלאו את הטופס בתחתית הדף

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

מספר ספק אשראי או חשבון סוחר

ככלל, כל חברה בע"מ, עוסק מורשה או עמותה רשומה עם חשבון בנק בישראל על שם העסק יקבל מספר ספק סליקה.

בלעדי בטרנזילה - גם אדם פרטי או ועד בית יקבל מספר ספק סליקה.

שיתוף פעולה עם חברות האשראי בישראל מאפשר ללקוחות טרנזילה שירות אקספרס לקבלת מספר ספק אינטרנטי בחברת האשראי ללא ערבויות ובעמלת הקמה מופחתת.

הקמת חשבון אשראי לעסקים בעזרת טרנזילה מגובה בהסכם מאגד מול חברות האשראי ובאישור בנק ישראל. כל כספי התקבולים בהפחתת העמלות, מועברים ישירות לחשבון הבנק של נותן השירות או הסוחר.

הקמת חשבון אשראי תוך 24 שעות

מערכת טרנזילה מאפשרת לבית העסק לקבל תשלומים בפשטות וביעילות, ולקבל את התשלומים תוך שבוע לחשבון הבנק שלו. בצורה זאת טרנזילה מביאה את מהפכת האשראי לסוחרים - קבל באשראי ותזוכה במזומן.

טרנזילה שמה סוף לסחבת ולבירוקרטיה של חברות האשראי ומאפשרת פתיחת מסוף סליקה תוך 24 שעות ללא צורך במתן ערבויות כספיות וללא עמלות מינימום.

נותן השירות או הסוחר יכול לקבל את התשלומים עבור השירותים והמוצרים באמצעות מגוון פתרונות אלקטרונים מתקדמים כמפורט להלן.

קבל תשלומים כל שבוע - ניכיון לחודש חינם

בטרנזילה אקספרס אתה מקבל את התשלומים תוך שבוע ישירות לחשבון הבנק וללא עלות נוספת.

זה הופך את התשלומים באשראי להיות דומים מאד לתשלום במזומן. אין צורך לחכות חודש כמקובל כיום בחברות האשראי.

ניכיון שוברי אשראי

בלעדי בטרנזילה - כל עסקאות התשלומים מועברים לחשבון הלקוח תוך שבוע. בית העסק יכול להציע ללקוחותיו לשלם עבור השירות או המוצר במספר תשלומים, אך פוגש את הכסך באופן מיידי ובמזומן וללא צורך במעקב ובהתאמות אשראי.


את הסליקה ניתן לבצע במגוון אמצעים כל אחד לחוד או במקביל:

אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקת כרטיסי אשראי הדור הבא, ועזרא בקבלת מספר ספק אשראי אינטרנטי, אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם

שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון