מסוף סליקת אשראי - סליקה מהסמארטפון

מערכת סליקת אשראי TRANZILA מאפשרת לבתי עסק להנות מפתרון סליקה לעסקים מתקדם מהדור החדש. מסופי הסליקה של טרנזילה מאפשרים סליקה בטוחה 3D Secure והעומדת בתקן PCI DSS

לכל המעוניין במסוף סליקה לעסק, אנא הרשמו בתחתית העמוד.

פתרון של מסוף סליקה חדשני

הפתרון יעיל במיוחד לעסקים המעוניינים ביתרונות מסוף סליקה ממוחשב בנקודות המכירה או במוקדי מכירות ועונה על הצורך בסליקה ממספר מחשבים, כולל מחשבים ניידים (Laptops) או מכשירים סלולאריים (סמארטפון). בארגונים בעלי מספר סניפים, יכול טרנזילה מסופי אשראי להשתלב בפתרון הרשת של הארגון.

לכל בית עסק המעוניין לקבל מספר ספק סליקה אינטרנטי במהירות וביעילות, לחץ: סליקה לעסקים קטנים תוך 24 שעות

לכל בית עסק המעוניין בסליקה בחנות או במשרד, לחץ: מכשיר סליקה EMV.

לכל בית עסק המעוניין בקופה רושמת בלפטופ או באייפד, לחץ: קופה רושמת לעסק.

סליקה מהסמארטפון

סליקה מהסמארטפון

פתרונות מסוף סליקה טרנזילה
 • בלעדי! תמיכה במספר בלתי מוגבל של נקודות מכירה
 • בלעדי! אין צורך בכל התקנה. סליקה מייד ועכשו !
 • בלעדי! סליקה מכל מחשב שולחני או נישא באירגון
 • בלעדי! סליקה מכל סמארטפון, אייפון או אנדרואיד
 • בלעדי! נתוני סליקה מותאמים אישית לכל מסוף סליקה. כמו: מס' לקוח, שם לקוח, שם מוצר, מס' חשבונית ...
 • בלעדי! סליקת כרטיסי אשראי, ביט לעסקים, אפל פיי, גוגל פיי או הוראת קבע בנקאית מאותו מסוף
 • בלעדי! הפקת אוטומטית של חשבונית חתומה אלקטרונית ושליחתה בדואל עם השלמת העסקה.
 • מאפשר צפיה והעברת נתוני סליקה לאקסל של דוחות לפי כל חתך.
תאור יתרונות מסוף סליקה טרנזילה

ניהול מתקדם של העסקות

בשעה שעסקאות בכרטיסי אשראי, תשלום בארנק ביט, באפל פיי או חיוב בהוראת קבע בנקאיות זורמות למערכת מנקודת מכירה אחת או ממספר סניפים או מסוכני מכירות בשטח, מערכת ניהול ייחודית, בממשק Web נותנת לעסקים תמונה מקיפה ובזמן אמת של הכנסותיהם. המערכת בנוייה באופן ממודר, כך שמנהלים, אנשי הנהח"ש וגופים שונים בארגון יכולים להיות מוגדרים ולקבל ללא גבולות גישה לתזרים המזומנים.

כל עסקה מתועדת אוטומטית במאגר נתונים מאובטח על מנת ולהעניק יכולת דיווח מקיפה ומעמיקה. ממשק Web ידידותי אך מוגן מאפשר גישה למערכת ניהול ובקרת המסחר. מערכת הסליקה עשירה באפשרויות רחבות לחיפוש עסקאות, יצירת דוחו"ת (כולל אפשרות יצוא למערכות בילינג) ומעקב גראפי.

שיפור בשירות, יעילות ובטיחות

עסקות סליקת כרטיסי אשראי בטרנזילה יוצא לקבלת אישור מחברות האשראי עבור כל עסקה מה שמבטיח בדיקת אמינות כרטיס אשראי בזמן אמת. זמן התגובה של מערכת הסליקה הוא מידי, (2 שניות בממוצע), אין צורך להמתין לחיוג איטי. בנוסף, מערכת סליקה מבטלת בפועל את הצורך בדיווח ידני או בהעברת כסף וניירת בין נקודות המכירה למרכז. הדבר תורם ליעילות ולחסכון אדמינסטרטיבי מידי, ובנוסף מבטל אובדן שוברי עסקאות ופותר בעייות התאמה. העובדה שהעברת הכספים מתנהלת ללא מגע יד אדם משדרגת את רמת האבטחה. הנהלת החשבונות וגורמים שונים בארגון מקבלים דיווח מידי ויכולים לטייב את השרות על ידי פעולה מידית ומעקב מרכזי.

חסכון בזמן וכסף

מערכת טרנזילה חוסכת את הוצאות החיוג הטלפוני של מכשירי ה- POS המסורתיים. בנוסף, כל פעולת סליקה באינטרנט לוקחת זמן קצר משמעותית ממסוף אשראי "קופסתי". במוקדי מכירות עם מספר רב של סליקות השמוש בטרנזילה יכול לחסוך משמעותית בכח אדם.

שימוש שנעשה במסופי אשראי טרנזילה במבצעי התרמה בטלויזיה הוכיחו שהזרמת מאות אלפי עסקאות במספר שעות, מאפשרת להגדיל את נפח העסקות ולהקטין את כח האדם הנדרש לכך.

השימוש באופצית הפקת אוטומטית של חשבונית דיגיטלית חתומה אלקטרונית ושליחתה בדואל עם השלמת העסקה מביא גם הוא חסכון ניכר הן בהפקת החשבונית והן בעלויות שליחתן בדואר רגיל.

גמישות ונוחות

תיעוד העסקות העובר במערכת סליקה יכול על ידי אינטגרציה מתאימה להיות מוזרם דרך מערכות ארגוניות ממוחשבות אחרות. ניתן להגדיר בקלות את שדות המימשקים והדוחו"ת ולהתאימם לצרכי כל ארגון. מובנת במערכת סליקה אפשרות לעבודה במודלים מורכבים מול חברות אשראי לדוגמת ארגונים מרובי ספקים, מוטבים, פעילויות או אתרים.

זמינות וניידות

מחשבים ניידים ומכשירים סלולאריים, יכולים לשמש כעמדות מכירה ניידות. יכולת זו מאפשרת לתת לאנשי מכירות או שליחים הזדמנות "להכות בברזל בעודו חם" ולהזרים עסקאות בכל זמן ובכל מקום בישראל ובעולם.

באמצעות אפליקציית סליקה עם אייפון או סליקה עם אנדרואיד של טרנזילה, אתה הופך את מכשיר הסמארטפון שלך למסוף אשראי בטוח, מוגן SSL , ללא עלות תחזוקה חודשית.

האפשרות להוציא את השירותים והמוצרים אותם אתה מספק גם אל מחוץ לבית העסק, תגדיל את כמות הלקוחות שלך, תוריד עלויות ועל ידי כך תמקסם רווחים.

למידע נוסף: כיצד מערכת סליקה טרנזילה עובדת?

סליקה מהסמארטפון

מסוף אשראי עם אייפון

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
 • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
  איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
 • phone_icon 073-222-4444