תעודת SSL/TLS לאתרי מסחר אלקטרוני - SSL Certificate

טרנזילה מספקת פתרונות סליקה כוללים, אם זה מוצרים בעסק או בעולם הוירטואלי. חלק חשוב במתן הפתרונות כולל מעטפת של שירותי ומוצרי אבטחה. טוקניזציה נותנת פתרון לשמירת כרטיסי אשראי, SSL מונע דליפת מידע בזמן תקשורת, 3D-Secure מספק אימות מוגבר בעסקאות כרטיסי אשראי ובכלל עמידה בתקן אבטחה PCI DSS ימנע בדכ"ל חדירה לשרתים וזליגה של נתונים ומידע רגיש.

לכל המעוניין במגוון פתרונות סליקה לעסקים קטנים וגדולים בצורה בטוחה, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

למה צריך SSL?

SSL משמש לרוב לביצוע פעולות סליקת אשראי באינטרנט שבהן מועבר מידע רגיש כגון מספר כרטיס אשראי ופרטים אישיים. המידע המועבר מוצפן ב - SSL/TLS, דרך תקשורת https, ואינו ניתן לפענוח, אלא על ידי המקבל בלבד. כאשר מתבצעת רכישה ברשת האינטרנט השרת שמקבל את הנתונים הוא היחיד שיכול לפענח את המידע שנשלח אליו, ובכך המידע מוגן מפני רכיבים או תוכנות כגון רחרחנים (סניפרים) וכיוצא בזה.

חברות כרטיסי אשראי מחייבות אתרי מסחר אלקטרוני לרכוש ולהתקין תעודת SSL. טרנזילה סליקת כרטיסי אשראי מציעה ללקוחותיה מספר אפשרויות לרכישה ושימוש במפתח הצפנה או תעודת SSL.

עכשיו במבצע תעודות SSL/TLS החל מ-99 ₪ לשנה

תעודת SSL/TLS

מה זה SSL ?

SSL - Secure Socket Layer הינו הסטנדרט המקובל להעברת מידע מאובטח באינטרנט. פרוטקולי SSL מאפשרים לדפדפן של הגולש לתקשר עם האתר שלך ובאופן שקוף מקים ערוץ תקשורת מוצפן. לאחר הקמת ערוץ זה, הגולש יכול להעביר מידע כמו מספר כרטיסי אשראי בצורה מאובטחת.

מה זה TLS ?

TSL (Transport Layer Security) ובעברית שכבת אבטחת התעבורה הוא פרוטוקול תקשורת מתקדם המציע שידרוג של הפרוטוקול הראשוני והשגור יותר - SSL

פרוטוקול TLS התחיל בגירסה אחת שהחליפה בשנת 1999 את גירסת 3 של SSL שנמצאה כניתנת לפריצה בקלות יחסית. כיום אנחנו נמצאים בגירסת TLS 1.3.

כיום נהוג לכנות את הפרוטוקול האבטחה ביחד SSL/TLS כדי לציין שבמהות מדברים על אותו דבר. פרוטוקול SSL/TLS - HTTPS בפורט 443 או בפורטים 989/990 של FTPS או בקשת STARTTLS - משמש בעיקר להגנת על שכבת התקשורת ביישומים: מסחר אלקטרוני, בנקאות מקוונת, דואר אלקטרוני, VoIP, מחשוב ענן ועוד.

חשוב לציין שפרוטוקול TLS נתמך כיום על ידי מרבית הדפדפנים המודרניים.

סוגי תעודות SSL לאתרי אינטרנט

תעודת SSL יכולה לשמש שם דומיין אחד או לכל המרחב של הדומיין

  • רישיון לאתר אחד - Sub-domain SSL certificate
  • תעודת SSL לכל מרחב הדומיין - Wildcard SSL certificate
רכישת תעודת SSL

מערכת סליקה חכמה AI מבית טרנזילה מציעה מגוון אפשרויות לרכישת תעודות SSL/TLS.
להלן שלש דרכים להשיג רישיון SSL לאתרי מסחר אלקטרוני:

  • רישיון SSL בחינם
  • תעודת SSL במסגרת חבילת אחסון אתרים בטוח באינטרספייס
  • רכישת תעודת SSL מקצועית
SSL בחינם

למעונינים לחסוך, ניתן להשתמש במפתח הצפנה השיתופי שלנו, ללא עלות. המשמעות שדפי האתר המוצפנים יתאחסנו על שרתי אינטרויז'ן אחסון אתרים בכתובת אינטרנט כדוגמת: https://www62.intervision.co.il

אתר מסחר אלקטרוני המכבד את עצמו, רצוי שיהיה לו תעודת SSL תחת שם הדומיין שלו. להלן מספר אפשרויות בכיוון זה

SSL בסביבת אירוח אתרים בטוח

למתארחים או המעונינים להתארח בשרתי חברת אינטרויז'ן אירוח בטוח, ניתן לקבל מפתח הצפנה SSL יעודי בשם הדומיין שלך ובנוסף IP יעודי במחיר חודשי מינימלי. היתרון בשיטה זו היא שהמשתמש באתרכם יוכל לאמת את זהותכם ואמינות האתר תתחזק.

עלות סביבת האירוח הבטוח: 29 ₪ לחודש + דמי הקמה חד פעמים בסך 59 ₪.

תעודת SSL לאתרי מסחר אלקטרוני מקצועיים

בין אם האתר מתארח בשרתים ייעודיים או בסביבות אירוח אתרים במקומות אחרים, מומלץ לרכוש מפתח הצפנה ייעודי שהונפק על ידי חברה מובילה. טרנזילה מציעה רכישת מגוון תעודות SSL מקצועיות במבצע של חברת Geotrust / Verisign. תעודת SSL מקצועית תכיל גם אימות וזיהוי שם החברה בנוסף לאימות הדומיין של האתר. תעודת SSL מסוג EV שהיא היקרה ביותר, מחזקת את תחושת הבטחון של הגולש על ידי צביעת חלון כתובת האינטרנט בדפדפן בצבע ירוק.

תעודת SSL אחראית לשלושה דברים

ראשית, הוא מאמת או מוודא שהשרת שאליו מחובר הגולש הינו אכן השרת הנכון. כלומר במידה ומדובר במפתח SSL ייעודי שהונפק במיוחד עבור דומיין מיועד, לחיצה על סמל המנעול בתחתית הדפדפן תפרט לגולש עבור מי הונפק הרישיון (certificate).

שנית, SSL יוצר ערוץ תקשורת מאובטח, על-ידי הצפנת כל המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט של המשתמש לבין השרת באתר. הדבר דומה למסמך המוגן בסיסמא - רק מי שבידו הסיסמא יוכל לקרוא את תוכן המסמך.

בנוסף SSL מאפשר לוודא כי המידע שנשלח ממחשבך האישי יגיע בשלמותו, ללא טעויות וללא שיבושים, אל האתר. במידה והשרת מוצא כי קיימת טעות כלשהיא במידע המשודר אליו הוא ידרוש שידור חוזר אוטומטית מהדפדפן שלך. כך מתאפשרת העברת מידע בצורה מאובטחת וללא "שותפים" לא רצויים.

כיצד ניתן לדעת אם האתר מאובטח ובאיזה שיטה

כאשר אתם נכנסים לדף התשלום של האתר, בדקו האם מופיעה //:https בשורת הכתובת והאם בתחתית הדף מופיע סמל מנעול נעול קטן. אם מופיע סמל זה, הדפדפן מזהה את האתר כמאובטח. כדי לזהות את שיטת ההצפנה, מקמו את הסמן מעל המנעול. תופיע תווית קטנה, שבה כתוב סוג האבטחה. פרוטוקול SSL מבוסס על שיטת מפתח א-סימטרי, המכיל 2 מפתחות, כך שהודעה המוצפנת ע"י אחד יכולה להפענח רק ע"י השני ולהפך. הדבר נקרא: הצפנת מפתח ציבורי - מפתח פרטי. כדי שאתם תוכלו ליצור חיבור SSL/TLS עם שרת אינטנרט, אתם צריכים מפתח ציבורי ופרטי, וכן מס' זיהוי דיגיטלי מרשות הסמכה כלשהי (CA).

פתרונות אבטחה נוספים
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444