טרנזילה סליקה תעודות SSL
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

תעודת SSL - אבטחת מידע לאתרי מסחר אלקטרוני

SSL משמש לרוב לביצוע פעולות באינטרנט שבהן מועבר מידע רגיש כגון מספר כרטיס אשראי. המידע המועבר ב - SSL, אינו ניתן לפענוח, אלא על ידי המקבל בלבד. כאשר מתבצעת רכישה ברשת האינטרנט השרת שמקבל את הנתונים הוא היחיד שיכול לפענח את המידע שנשלח אליו, ובכך המידע מוגן מפני רכיבים או תוכנות כגון רחרחנים (סניפרים) וכיוצא בזה.

חברות כרטיסי אשראי מחייבות אתרי מסחר אלקטרוני לרכוש ולהתקין תעודת SSL. טרנזילה סליקת כרטיסי אשראי מציע ללקוחותיה מספר אפשרויות לרכישה ושימוש במפתח הצפנה או תעודת SSL.

עכשיו במבצע רק 99 ₪ לשנה

תעודת SSL

טרנזילה מציעה מגוון פתרונות SSL. להלן שלש אפשרויות לאתרי מסחר אלקטרוני. SSL בחינם, SSL במסגרת חבילת אחסון אתרים בטוח ורכישת תעודת SSL מקצועית.

SSL בחינם

למעונינים לחסוך, ניתן להשתמש במפתח הצפנה השיתופי שלנו, ללא עלות. המשמעות שדפי האתר המוצפנים יתאחסנו על שרתי אינטרויז'ן אחסון אתרים בכתובת אינטרנט כדוגמת: https://www62.intervision.co.il

אתר מסחר אלקטרוני המכבד את עצמו, רצוי שיהיה לו תעודת SSL תחת שם הדומיין שלו. להלן מספר אפשרויות בכיוון זה:

SSL בסביבת אירוח אתרים בטוח

למתארחים או המעונינים להתארח בשרתי חברת אינטרויז'ן, ניתן לקבל מפתח הצפנה SSL יעודי בשם הדומיין שלך ובנוסף IP יעודי במחיר חודשי מינימלי. היתרון בשיטה זו היא שהמשתמש באתרכם יוכל לאמת את זהותכם ואמינות האתר תתחזק.

עלות סביבת האירוח הבטוח: 7.95 $ לחודש + דמי הקמה חד פעמים בסך 19.95 $.

לאתרי מסחר אלקטרוני מקצועיים

בין אם האתר מתארח בשרתים ייעודיים או בסביבות אירוח אתרים במקומות אחרים, מומלץ לרכוש מפתח הצפנה ייעודי שהונפק על ידי חברה מובילה. לרכישת מגוון תעודות SSL במבצע של חברת Geotrust / Verisign. תעודת SSL מקצועית תחיל גם אימות וזיהוי שם החברה בנוסף לדומיין ותעודת EV מחזקת את תחושת הבטחון של הגולש על ידי צביעת חלון כתובת האינטרנט בירוק. לפרטים נוספים על מגוון תעודות SSL :  עכשיו במבצע רק 99 ₪ לשנה

מה זה SSL ?

SSL - Secure Socket Layer

SSL - Secure Socket Layer הינו הסטנדרט המקובל להעברת מידע מאובטח באינטרנט. פרוטקולי SSL מאפשרים לדפדפן של הגולש לתקשר עם האתר שלך ובאופן שקוף מקים ערוץ תקשורת מוצפן. לאחר הקמת ערוץ זה, הגולש יכול להעביר מדע כמו מספר כרטיסי אשראי בצורה מאובטחת.

ה- SSL אחראי לשלושה דברים

ראשית, הוא מאמת או מוודא שהשרת שאליו מחובר הגולש הינו אכן השרת הנכון. כלומר במידה ומדובר במפתח SSL ייעודי שהונפק במיוחד עבור דומיין מיועד, לחיצה על סמל המנעול בתחתית הדפדפן תפרט לגולש עבור מי הונפק הרישיון (certificate).

שנית, SSL יוצר ערוץ תקשורת מאובטח, על-ידי הצפנת כל המידע המועבר בין דפדפן האינטרנט של המשתמש לבין השרת באתר. הדבר דומה למסמך המוגן בסיסמא - רק מי שבידו הסיסמא יוכל לקרוא את תוכן המסמך.

בנוסף SSL מאפשר לוודא כי המידע שנשלח ממחשבך האישי יגיע בשלמותו, ללא טעויות וללא שיבושים, אל האתר. במידה והשרת מוצא כי קיימת טעות כלשהיא במידע המשודר אליו הוא ידרוש שידור חוזר אוטומטית מהדפדפן שלך. כך מתאפשרת העברת מידע בצורה מאובטחת וללא "שותפים" לא רצויים.

כיצד ניתן לדעת אם האתר מאובטח ובאיזה שיטה

כאשר אתם נכנסים לדף התשלום של האתר, בדקו האם מופיעה //:https בשורת הכתובת והאם בתחתית הדף מופיע סמל מנעול נעול קטן. אם מופיע סמל זה, הדפדפן מזהה את האתר כמאובטח. כדי לזהות את שיטת ההצפנה, מקמו את הסמן מעל המנעול. תופיע תווית קטנה, שבה כתוב סוג האבטחה. פרוטוקול SSL מבוסס על שיטת מפתח א-סימטרי, המכיל 2 מפתחות, כך שהודעה המוצפנת ע"י אחד יכולה להפענח רק ע"י השני ולהפך. הדבר נקרא: הצפנת מפתח ציבורי - מפתח פרטי. כדי שאתם תוכלו ליצור חיבור SSL עם שרת אינטנרט, אתם צריכים מפתח ציבורי ופרטי, וכן מס' זיהוי דיגיטלי מרשות הסמכה כלשהי.

אם גם אתה מעוניין בתעודת SSL או להתקדם למערכת סליקת אשראי טרנזילה, גם בנייד גם בנקודת המכירה וגם בתוכנות הניהול של העסק, אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם או התקשר עכשיו: 073-222-4444
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון