טרנזילה - חשבוניות באונליין עם חתימה דיגיטלית
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

הנפקת חשבוניות עם חתימה דיגיטלית

חתימה דיגיטלית

מה היא חתימה דיגיטלית ?

מטרתה של חתימה דיגיטלית או חתימה אלקטרונית היא להציג ולאמת בפני אדם המקבל דואר אלקטרוני או מסמך ממוחשב, את זהות ופרטי שולח ההודעה, שעת השליחה וכמובן לוודא כי לא בוצעו במסמך שינויים כל שהם מאז הפקתו.

חתימה דיגיטלית מתבצעת באמצעות תהליך הצפנה ייחודי, שנעשה בשימוש מפתח הצפנה פרטי שנמצא בבעלות מייצר ההודעה או החשבונית לענייננו. לאחר הפקת המסמך החתום דיגיטלית, התוכן המוצפן מועבר באופן א-סימטרי לנמען וקריאתו מתאפשרת, רק באמצעות שימוש מפתח פומבי / ציבורי שנשלח יחד עם המסמך החתום ומאפשר למקבל ההודעה לקרוא אותה ולאמת את פרטיה.

מי צריך חתימה דיגיטלית ?

בשנים האחרונות מתרבים העסקים המפעילים אתרי אינטרנט למכירות מקוונות (סליקה מקוונת), ובכדי להתיעל, עסקים אלו שולחים חשבונית דיגיטלית ללקוחותיהם באמצעות דואר אלקטרוני ובכך חוסכים את זמן העבודה הנדרש מאדם המנפיק את החשבוניות, חוסכים את עלויות הדפסה, עלויות המשלוח, טעויות וכדומה.

אחת הבעיות במשלוח חשבונית בדוא"ל, היא לוודא כי שום גורם לא יכול לשנות את פרטי החשבונית לאחר הפקתה ולאפשר ללקוח (מקבל ה-חשבונית) לזהות את מקור המשלוח, לדוגמא: זיהוי אתר האינטרנט בו בוצעה הרכישה.

כמו כן, בית עסק שמעוניין לשלוח חשבונית מקור באמצעות דואר אלקטרוני, מחוייב לבצע את פעולת ההחתמה הדיגיטלית, אחרת הוא עובר על החוק במדינת ישראל. מערכת Tranzila שירותי סליקת כרטיסי אשראי, תשלומים בפייפאל והוראות קבע בנקאיות מאפשרת לסוחרים להנפיק חשבוניות חתומות דיגיטלית עבור כל סוגי התשלומים, לשלוח אותן בצורה אוטומטית ללקוחות בדואר אלקטרוני ובכך לעמוד בחוקי המדינה ולשפר את השירות הניתן ללקוח הקצה.

מה אומר החוק בנושא חתימה דיגיטלית ?

החוק במדינת ישראל מחייב כל בעל עסק המנפיק ושולח חשבוניות באמצעות דואר אלקטרוני, לחתום דיגיטלית את המסמך לפני שליחתו. חברה או מערכת שלא פועלת עפ"י הנחיות אלו, עוברת על החוק. לרשותכם קישור, לאתר משרד המשפטים המתאר את לשון החוק: http://www.justice.gov.il/MOJHeb/YeutzVehakika/NosimMishpatim/HatimaElectronit/

מה יש ל Tranzila להציע ?

פתרון מתקדם מבית TRANZILA שירותי סליקה מאפשר לסוחרים העושים שימוש במערכת סליקה, להנפיק ולהפיץ חשבוניות חתומות דיגיטלית, בצורה אוטומטית ו / או ידנית כמקור ! באמצעות הוספת רובד אפליקטיבי מתקדם המותקן על גבי מערכת סליקה, יכולים סוחרים להנפיק ללקוחותיהם חשבוניות קבלה או קבלה בלבד בצורה אוטומטית ו / או ידנית, כאשר הפצת החשבוניות תתבצע לאחר זיהוי עסקת החיוב או הזיכוי, שבוצעו בחברות האשראי בפייפאל או מס"ב ובאישורן.

המערכת מנפיקה חשבוניות שאותן ניתן להפיץ באמצעות דואר אלקטרוני בסוגי קבצים שונים, לדוגמא: PDF חתום דיגיטלית או HTML ללא חתימה דיגיטלית וכמובן להדפיסן ולשלוחן ללקוחות בדאר רגיל. לסוחר קיימת גם האפשרות, לשלוט בעיצוב החשבוניות ובמסריה השונים, דרך מימשקי שליטה ובקרה מתקדמים ונוחים לתפעול. הטמעת המערכת והפעלתה, הינה תהליך פשוט וקצר, אותו ניתן לממש בצורה מיידית !

חשבונית ירוקה ?

נהוג לחשוב שחשבונית דיגיטלית בעצם זה שחסכה נייר שהיא ידידותית לסביבה ולכן נקראת גם חשבונית ירוקה. אצלנו בטרנזילה לקחנו את זה שלב אחד קדימה, ומערכות המחשוב שהן המפיקות את החשבוניות גם הן ירוקות - כל מערכות המחשוב בטרנזילה מוזנות מחשמל סולרי.

יתרונות המערכת

 • תמיכה במגוון אמצעי תשלום: סליקת כרטיסי אשראי, פייפאל, הוראות קבע בנקאיות.
 • המערכת מאושרת לעמוד בחוק חתימה דיגיטלית.
 • חשבוניות המונפקות נשלחות ללקוחות כמקור.
 • אין צורך בהתקנות תוכנה או חומרה.
 • אפשרות ליצא את הרשומות למע' חיצונית.
 • תעוד העתקי חשבוניות ומימשק חיפוש נח וידידותי.
 • שליטה על עיצוב חשבונית באמצעות ממשקי web.
 • אפשרות לשליחת תכנים שיווקיים בצמוד לחשבוניות.
 • הפתרון משתלב באופן אינטגרטיבי עם מערכת סליקה.
 • אפשרות הגדרת גובה מע"מ עבור כל עסקה בנפרד.
 • אפשרות הפצת החשבונית באופן אוטומטי / ידני.
 • אפשרות הגדרת שפת חשבוניות – עברית / אנגלית.
 • ניווט מהיר ודוחו"ת מתקדמים.
אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקה עם חשבוניות דיגיטליות באינטרנט באמצעות טרנזילה, אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם, או התקשר עכשיו: 073-222-4444
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון