טרנזילה סליקה שירותי סליקה
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

כיצד מערכת שירותי סליקה של טרנזילה עובדת?

בכדי ליישם סליקה באמצעות רשת האינטרנט בישראל יש צורך במערכת סליקת אשראי. הקמת מערכת סליקת אשראי כרוכה בעלויות רבות הכוללות קווי רוחב פס גבוהים, מהנדסי פיתוח ובקרה, אמצעי אבטחת מידע מתקדמים, שרתים חזקים וזמינים, אישורים והסמכות מחברות האשראי כמו תקן PCI DSS Level 1, וכמובן, ידע ונסיון בתשתיות תשלומים מקוונות.

בית עסק המעוניין בשירותי סליקה מחוייב להיות מוכר כ"ספק" בחברות אשראי השונות. תנאי הכרחי להוצאת מספר ספק בחברות האשראי הוא להיות חברה או גוף עסקי מוכר בישראל.

טרנזילה הינה החברה המנוסה והמקצועית ביותר בתחום הסליקה המקוונת בישראל. החברה מספקת סל פתרונות סליקה מקיף: מערכת סליקה ידידותית ומקצועית, תמיכה במגוון רחב של כרטיסי אשראי, תמיכה בלעדית בתשלומי פייפאל, והוזלת עלויות בפתיחת חשבון עסקי מול חברות האשראי - לפרטים: חשבון סליקה לבית עסק

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

כיצד טרנזילה עובדת?

מערכת TRANZILA פותחה במיוחד כך שתתאים למגוון צרכי הסוחרים בישראל. היום מערכת TRANZILA משמשת בפועל עשרות אלפי חברות, גופים ומוסדות. טרנזילה תומכת במגוון רחב של אפשרויות סליקה, ביניהן מסוף אשראי במשרד, סליקה באינטרנט, תשלום בפייפאל, חשבוניות חתומות דיגיטלית, קניה בטוחה, ועוד. להלן הסברים כיצד מערכת טרנזילה ומרכיביה תומכים באפשרויות אלו:

מסוף וירטואלי - המסוף מהדור הבא לחיובים ידניים

מסוף וירטואלי מאפשר לסוחרים להיפטר ממסוף האשראי הקופסתי מהדור הישן, ולעבור למערכת מסוף אשראי מבית TRANZILA המאפשרת ניהול חכם ויעיל.

סוחר פונה באמצעות הדפדפן לנקודת מכירה אישית שהיא מסוף אינטרנט מאובטח ומוצפן. במקרים מסוימים, (עפ"י דרישת הסוחר) כל סניף או כל סוכן יפעיל מסוף אישי.
הסוחר מזין את פרטי העסקה למסוף, לחלופין, סוחרים יכולים לבחור גם בהזנת נתונים אוטומטית למסוף, באמצעות קורא כרטיסים מגנטי שיחובר לעמדת המכירה ובכך לבצע עסקות במסמך מלא. מסוף אשראי נייד
פרטי כרטיס האשראי ישלחו באופן מאובטח לשרתי TRANZILA ויבדקו מול חברות האשראי המתאימות ויועבדו בזמן אמת.
הסוחר יקבל על מסכו אישור עסקה או דחייה. את אישור העסקה ניתן להדפיס ולהחתים את הלקוח על פרטיה.
פרטי העסקה (טרנזקציה) ישמרו במערכת בקרת המסחר, אליה הסוחר או מנהליו יקבלו גישה ויקבלו דיווח מקיף על הנעשה בעסק.
לפרטים נוספים אודות מסוף אשראי
להלן צילומי מסך של מערכת מסוף האשראי מהדור החדש: מסוף וירטואלי - צילומים נבחרים

כיצד מסוף סליקה וירטואלי עובד?


כיצד מסוף אשראי עובד?

מערכת שירותי סליקה באינטרנט TRANZILA


דרישות המערכת


שירותי סליקה מופעלים במודל - ASP : Application Service Provider כלומר האפליקצייה פועלת על שרתים מרוחקים ולכן יכולה המערכת של שירותי סליקה להתממשק בקלות לכל פלטפורמה של מערכות הפעלה וכן לקבל נתונים מכל שפת תכנות. ניתן לעבוד עם מערכת הסליקה בפרוטוקול וובי HTTP ו HTTPS וכן לבצע אינטרקציה בין שרתים על ידי פתיחת SOCKET , דבר המקנה רמת אבטחה גבוהה יותר. אין צורך בהתקנה של קבצי DLL או קומפוננטות כאלו ואחרות, שעלולות לפגוע בחומרה עליה הותקנו ולגרום לעיבוד נתונים איטי.

אופן שליחת משתני סליקה


טופס ההזמנה יעוצב וייבנה על ידי הלקוח , ולכן מחובתו לדאוג לקיום מפתח הצפנה SSL (Secure Socket Layer) על מנת שהפרמטרים הרגישים כגון מספר כרטיס אשראי ופרטיו האישיים של הגולש יועברו באמצעות פרוטוקול מאובטח HTTPS. ניתן להעזר בשטחים מאובטחים של ספק ה-Hosting , או לרכוש רשיון פרטי על שם בעלות פרטית או החברה, מפתח הצפנה מתקדם של 256 ביט הנמכר ברכישת TRANZILA במחיר מוזל.

לחילופין ניתן להשתמש בפתרון אחסון אתרים הניתן ללא עלות ומספק מפתח הצפנה שתופי.

1. תהליך החיוב מתחיל בהזנת פרטי הרכישה ע"י הגולש באתר המסחר.

2. לאחר שליחת הפרמטרים לשרתי TRANZILA, המערכת ממושקת לבסיס הנתונים של חברות אשראי, על מנת לאמת את פירטי העסקה.

3. בסיס נתונים זה מעודכן און ליין בניגוד לעבודה מול קובץ שגויים וחסומים הפועל מול מכשירי סליקה ידניים המוכרים בשוק.

4. מערכת שירותי סליקה תחזיר לאתר הסוחר את תשובת חברת אשראי אשר תוצג לגולש.
תאור מערכת סליקה
החזרת תשובה לעיסקה דחויה או מאושרת
לאחר ביצוע הטרנזקציה בחברות האשראי, יוחזרו כל המשתנים שנשלחו על ידי הטופס חזרה אל URL כלשהו באתרכם, במידה והטרנזקציה עברה בהצלחה ובוצע חיוב, יצורף נתון נוסף לפרמטרים המוחזרים והוא "מספר אישור" העיסקה מ-שב"א, במידה והטרנזקציה נכשלה יצורף מספר ה Error Code לפי החלטת חברות אשראי ולפי טבלת קודי השגיאה.

TRANZILA תהווה מערכת שקופה לשלב החיוב, את כל אותם משתנים נוספים שנשלחו על ידי הגולש באמצעות טופס ההזמנה כגון: שם פרטי, כתובת, אימייל וכו, TRANZILA תחזיר חזרה אל השרת כך שיכולות התכנות באתר לא נפגעות.

מערכת תמיכה בתשלומי פייפאל (PayPal)

מערכת PayPal מאפשרת לסוחרים לקבל תשלומים בפשטות ובמהירות, ומקנים לרוכשים באתר האינטרנט ביטחון וערובה מצד חברת פייפאל לקבלת השירות או המוצר, והחזר כספי במידת הצורך.
TRANZILA הינה מערכת סליקה מהבודדות בעולם אשר פועלת בשיתוף מלא עם חברת פייפאל העולמית. טרנזילה מאפשרת לסוחרים לשלב את אפשרות התשלום של פייפאל באתר ומספקת מערכת דיווח מתקדמת באנגלית או בעברית עם ערכים מוספים, שאינם כלולים במערכת פייפאל העולמית. לפרטים נוספים: פייפאל עם טרנזילה


מערכת חשבוניות

פתרון חדשני מבית היוצר של TRANZILA מאפשר לסוחרים העושים שימוש במערכת שירותי סליקה, להפיץ חשבוניות בצורה אוטומטית. התקנת רובד חשבוניות המותקן על גבי מערכת סליקה, יאפשר לסוחרים להתממשק לשירות המאפשר הנפקה אוטומטית של חשבוניות/קבלה. השירות מתבצע בעזרת רובד אפליקטיבי מתקדם המזהה כל עסקת חיוב או עיסקת זיכוי מאושרת שבוצעה בחברות האשראי ובאישורן ומפיקה כנגדה חשבוניות. בנוסף טרנזילה מספקת פתרון יחודי של חתימה אלקטרונית של ה-חשבונית כך שחשבונית הנשלחת בדוא"ל יכולה להיות חשבונית מקור.

המערכת מנפיקה חשבוניות מקור, שניתן להדפיסן או לשולחן בדואר רגיל. כמו כן ניתן להגדיר במערכת שליחה של העתקי החשבוניות בדואר אלקטרוני או שיחזור העתקים על המסך והדפסתם. לכל סוחר ישנה אפשרות לשלוט בעיצוב החשבוניות ובמסריה דרך מימשקים נוחים. בנוסף הסוחרים יכולים לחולל חשבוניות באופן ידני ולשולחן בדואר רגיל ואלקטרוני.החסכון במשאבי ניהול והתעסקות הינו ברור ומידי.

תאור מערכת חשבוניות

ממשק ניהול ובקרת המסחר

לטובת בעל האתר\הסוחר פועל ממשק וובי למעקב וצפייה בעיסקאות המבוצעות בכל רגע נתון באמצעות אתר האינטרנט שברשותו, הכניסה לממשק זה נגישה מכל מחשב בעל חיבור אינטרנטי. על ידי הממשק ניתן לבצע חיובים ידניים וחיתוכים לפי עסקאות, שמות, תאריכים ועוד.

מערכת עסקה בטוחה 3D secure

טכנולוגית עסקה בטוחה מושתתת על טכנולוגית 3D-Secure שפותחה על ידי חברות האשראי. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית ולמערכות Secure Code של חברת MasterCard. הטכנולוגיה תוכננה בקפידה וקבלה את אישוריהם של חברות האשראי העולמיות על מנת לאפשר התממשקות קלה וידידותית לסוחר ושימוש קל ומהיר על ידי הקונה.

לפרטים נוספים אודות כיצד מערכת קניה בטוחה עובדת


להזמנות ולפרטים נוספים אודות שירותי סליקה עם טרנזילה:
הקש כאן או חייג למספר 073-222-4444