טרנזילה סליקה שירות עסקה בטוחה 3D-Secure
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

מערכת קניה בטוחה / עסקה בטוחה

מספר העסקאות באמצעות רשת האינטרנט תוך שימוש בכרטיסי אשראי ממשיך לגדול בקצב מהיר. במקביל לצמיחת המסחר האלקטרוני בישראל ובעולם, עולה גם מספרם של מקרי ההתחזות וההונאה ברשת. גולשים רבים חוששים לעשות עסקים ברשת כיוון שהם חוששים ליפול קורבן ולחשוף את פרטי כרטיסי אשראי שבבעלותם למתחזים. סוחרים רבים חוששים לסחור דרך האינטרנט כיוון שהם חוששים ליפול קורבן לנוכלים המשתמשים בפרטי כרטיסים אשר אינם שיכים אליהם. מכאן שעיקר הבעייתיות קשורה לשאלת הזהות והאימות.

מחקרים אחרונים הראו שלא רק אלו שמעולם לא רכשו או סחרו ברשת חוששים מפני הונאות באינטרנט, אלא דווקא גם אלו המודעים לסכנות הגלומות בתהליכי העסקה המקוונת. חברות האשראי לא שקטו ופיתחו טכנולוגיה המוסיפה נדבכי אבטחה משמעותיים, Verified By Visa של ויזה העולמית ו-Secure Code של חברת מסטרקארד. על בסיס טכנולוגיה זו מתבססת המערכת הנקראת - מערכת קניה בטוחה (או מערכת עסקה בטוחה/ מזוהה).

מסוף סליקת כרטיסי אשראי

קניה בטוחה - דע עם מי יש לך עסק

מערכת קניה בטוחה פותחה על מנת לספק מענה הן לגולשים והן לסוחרים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית. מחזיקי כרטיס Visa המשתמשים בכרטיס האשראי שלהם בחנות און ליין התומכת במערכת קניה בטוחה יכולים להשתמש בכרטיס באבטחה מכסימלית, זאת לאחר תהליך רישום קצר באתר חברת האשראי שלהם.

עבור הסוחרים- מערכת עסקה בטוחה מאמתת את זהות המשתמש בכרטיס האשראי. בעל הכרטיס נדרש לאמת את זהותו במהלך תהליך הקניה באתר המסחר על ידי הקלדת סיסמה. סיסמה זו נבדקת מול שרתי חברות האשראי, ולאחר הזהוי, עסקת הגולש מופנית להמשך תהליך העיסקה באופן הרגיל.

הטכנולוגיה מאחורי המערכת מושתתת על טכנולוגית סליקת אשראי 3Dsecure . המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית וגם למערכות SecureCode של Mastercard העולמית. בנוסף, פותח ממשק מיוחד התומך בכרטיסי אשראי מקומיים של חברת ישראכרט.

יתרונות לבתי עסק

סוחרים או בתי עסק ברשת האינטרנט אשר מאמצים את מערכת עסקה בטוחה חווים שיפור אמיתי ברווח התפעולי. ברוב במקרים, עסקות מסחר אלקטרוני באתר סוחר אשר מימש את המערכת קניה בטוחה מובטחים על ידי חברת האשראי גם באם העסקה הוגדרה כעסקה במסמך חסר.

יתרונות נוספים

נכונות גבוהה של לקוחות לבצע עסקות אלקטרוניות עקב שיפור מערכת האבטחה
צמצום מספר העסקאות המוכחשות
צמצום אובדן סחורה בעסקות מירמה
אין צורך להתעסק בבירורים ובויכוחים על עסקאות מוכחשות
מניעת נזקים תדמיתיים עקיפים כתוצאה מאירועי תרמית והכחשות
חותמת האבטחה באתר המסחר האלקטרוני המעניקה ביטחון ושקט נפשי לגולשים

שילוב מערכת קניה בטוחה

ניתן לשלב את מערכת עסקה מזוהה באחד מהאופנים הבאים:

  • מערכת תוכנה ייעודית להתקנה בשרתי המסחר
  • התממשקות למערכת עסקה מזוהה במודל של שירות
  • התממשקות למערכת קניה בטוחה (עסקה מזוהה) בשילוב מערכת TRANZILA

האבטחה של מערכת קניה בטוחה

במערכת הושקעו משאבים רבים ותשומת לב לנושא אבטחת מידע. התהליך כולו מאובטח ומגובה בסטנדרטים נוקשים שהוכתבו על ידי חברות אשראי. בפועל, שימוש במערכת מוסיף אבטחת מידע תלת מימדית - ומוסיפה הן לקונה והן לסוחר והן לחברות האשראי, רובד נוסף של אבטחת מידע. רמת האבטחה הגבוהה מאפשרת לחברת ויזה ומסטרקארד העולמיותת לגבות את העסקה ולהעלותה מרמה של "עיסקה בחסר" לרמה של "עיסקה בטוחה" או סליקה בטוחה, כך שסוחרים שיצטרפו לשירות יזכו לגיבוי מלא של עיסקאותיהם.
לפרטים נוספים על המערכת: כיצד מערכת קניה בטוחה (3-d secure) עובדת?


שירות קניה בטוחה למחזיקי כרטיס אשראי בישראל

כל חברות האשראי בישראל תומכות במערכת קניה בטוחה, וכולן מאפשרות למחזיקי כרטיסי האשראי הצטרפות מהירה לשירות. לבעלי כרטיסי אשראי המעוניינים להצטרף לשירות.להזמנות ולפרטים אודות מערכת קניה בטוחה לסוחרים:
הקש כאן או חייג למספר 073-222-4444

שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון