שדות מתארחים - Hosted Fields

אחד מהאתגרים החשובים שעומדים בפני מערכת סליקה לעסקים זה ההתממשקות למערכות מסחר אלקטרוני בצורה קלה ומאובטחת.
מצד אחד הפתרון חייב להיות מותאם לאתר המכירות הן בפן העיצובי והן בפן היישומי, ומצד שני לעמוד בתקן אבטחה PCI DSS

בעבר הפתרונות המקובלים לשילוב סליקה באתר היו דף סליקה באינטרנט, בדכ"ל בתצורת iFrame, או בהתממשקות API למי שהאתר שלו הוסמך לתקן האבטחה, ולאחרונה הפתרון המקובל והמתקדם ביותר נקרא שדות מתארחים.
לכל המעוניין להוסיף טופס סליקה מאובטח לאתר אינטרנט, אנא צרו קשר בטופס בתחתית העמוד.

שדות מתארחים - Hosted Fields
מה זה שדות מתארחים

מהיום תוכלו לשלב בין אבטחת מידע אופטימלית לבין שמירה על השפה העיצובית של העסק והאפשרות לאחוזי המרה גבוהים יותר בעמוד התשלום שלכם. בעולם שבו כמעט כולם כבר מכירים את המונח "חוויית משתמש" ומודעים לחשיבותו הגדולה, גם עמודי תשלום מאובטחים חייבים ליישר קו ולספק את אותה החוויה. אבל כשמדובר בנתונים רגישים, כמו מספרי כרטיסי אשראי, יש צורך לעמוד בתקני אבטחת מידע גבוהים שנקראים PCI-DSS על מנת שהנתונים המוקלדים לא ידלפו.

עד לאחרונה היו מקובלים שתי פתרונות עקריים:

  • הפתרון הראשון שנקרא דף סליקה באינטרנט עושה שימוש בהטמעת עמודי תשלום חיצוניים מוגדרים ומעוצבים מראש, דפי סליקה בכתובת ספק הפתרון בשיטה שנקראת רדיירקט בה הגולש מופנה לדף תשלומים באתר מאובטח ובסיום הקלדת הנתונים ושמירתם הגולש מופנה בחזרה לאתר האינטרנט המקורי.
  • הפתרון השני נקרא שילוב טופס סליקה iframe כבלוק בתוך דפי אתר האינטרנט. בשיטה זאת אין הפנייה של הגולש לאתר אחר יש יבוא של הטופס לתוך האתר האינטרנט המרכזי.

השיטה החדשה והמתקדמת של שדות מתארחים, מאפשרת פתרון דומה לשיטת iframe, אלא שכאן, השילוב הוא לא של טופס מעוצב מראש אלא רק של השדות להקלדה בלבד ועל ידי כך מאפשרים לבית העסק חופש מלא מבחינה עיצוב דף הנחיתה או התשלומים.

תכירו את השדות המתארחים (Hosted Fields)

שדות מתארחים מאפשרים לכם לשמור על השפה העיצובית שלכם, ועונים על כל הצרכים שלכם בכל הקשור לעיצוב וחוויית משתמש, תוך שמירה על אבטחת נתוני התשלום באופן חיצוני ע"י טרנזילה.

איך זה עובד?

באמצעות הפתרון של שדות מתארחים רק שדות הקלט שבהם הלקוחות מזינים מידע רגיש (מספר כרטיס אשראי, תוקף, CVV2) הם חיצוניים. המידע המוזן בשדות אלה מגיע ישירות בצורה מאובטחת לטרנזילה, כך שהוא לעולם לא יעבור דרככם, וכתוצאה מכך אתם תוכלו לעמוד בתקן אבטחת הנתונים PCI DSS המסופק ע"י טרנזילה.

שדות מתארחים - Hosted Fields
למה זה כל כך חשוב?

בסופו של דבר, עמוד התשלום שלכם מהווה למעשה נקודה אסטרטגית במשפך הרכישה ומשפיע על ההמרות שלכם.

באמצעות שדות מתארחים האפשרות לעיצוב עמוד התשלום, כך שיתאים לזהות המותגית שלכם, כמו גם האפשרות לביצוע אופטימיזציה של שיעור ההמרות, נשארות בידיים שלכם ובשליטתכם המלאה.

כפתורי תשלום בדף סליקה

לא משנה באיזה סוג מימוש תבחרו, בכולם, הגולש נדרש בזמן הרכישה לספק אמצעי תשלום שבו בית העסק יוכל לחייב אותו תמורת השירות או המוצר.

מערכת הסליקה של טרנזילה מאפשרת באותו טופס סליקה לשלם באחד מאפשריות הסליקה הבאים: ביט לעסקים, אפל פיי לעסקים, פייפאל או כרטיס אשראי.

ביט - אפל פיי - פייפאל - כרטיס אשראי

כפתורי תשלום

עוד על סליקה באינטרנט
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444