שדות מתארחים - Hosted Fields

אחד מהאתגרים החשובים שעומדים בפני מערכת סליקה זה ההתממשקות למערכות מסחר אלקטרוני בצורה קלה ומאובטחת.
מצד אחד הפתרון חייב להיות מותאם לאתר המכירות הן בפן העיצובי והן בפן היישומי, ומצד שני לעמוד בתקן אבטחה PCI DSS

בעבר הפתרונות המקובלים לשילוב סליקה באתר היו דף סליקה באינטרנט, בדכ"ל בתצורת iFrame, או בהתממשקות API למי שהאתר שלו הוסמך לתקן האבטחה, ולאחרונה הפתרון המקובל והמתקדם ביותר נקרא שדות מתארחים.

שדות מתארחים - Hosted Fields
מה זה שדות מתארחים

מהיום תוכלו לשלב בין אבטחת מידע אופטימלית לבין שמירה על השפה העיצובית של העסק והאפשרות לאחוזי המרה גבוהים יותר בעמוד התשלום שלכם.

בעולם שבו כמעט כולם כבר מכירים את המונח "חוויית משתמש" ומודעים לחשיבותו הגדולה, גם עמודי תשלום מאובטחים חייבים ליישר קו ולספק את אותה החוויה.

אבל כשמדובר בנתונים רגישים, כמו מספרי כרטיסי אשראי, ויש צורך לעמוד בתקני אבטחת מידע גבוהים, הפתרון היעיל ביותר הוא לעשות שימוש בהטמעת עמודי תשלום חיצוניים מוגדרים ומעוצבים מראש, נכון?
לא נכון!

תכירו את השדות המתארחים (Hosted Fields)

שדות מתארחים מאפשרים לכם לשמור על השפה העיצובית שלכם, ועונים על כל הצרכים שלכם בכל הקשור לעיצוב וחוויית משתמש, תוך שמירה על אבטחת נתוני התשלום באופן חיצוני ע"י טרנזילה.

איך זה עובד?

באמצעות הפתרון של שדות מתארחים רק שדות הקלט שבהם הלקוחות מזינים מידע רגיש (מספר כרטיס אשראי, תוקף, CVV2) הם חיצוניים. המידע המוזן בשדות אלה מגיע ישירות בצורה מאובטחת לטרנזילה, כך שהוא לעולם לא יעבור דרככם, וכתוצאה מכך אתם תוכלו לעמוד בתקן אבטחת הנתונים PCI DSS המסופק ע"י טרנזילה.

שדות מתארחים - Hosted Fields
למה זה כל כך חשוב?

בסופו של דבר, עמוד התשלום שלכם מהווה למעשה נקודה אסטרטגית במשפך הרכישה ומשפיע על ההמרות שלכם.

באמצעות שדות מתארחים האפשרות לעיצוב עמוד התשלום, כך שיתאים לזהות המותגית שלכם, כמו גם האפשרות לביצוע אופטימיזציה של שיעור ההמרות, נשארות בידיים שלכם ובשליטתכם המלאה.

צור קשר

אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקה לעסקים וסליקה באונליין הדור הבא, צלצל בשעות העבודה 073-222-4444 או אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם.

שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון
 


pci dss