מחשוב ענן לעסקים - שירותי סליקה בענן

טרנזילה שירותי סליקה באינטרנט הינה פתרון מחשוב ענן לעסקים - תוכנה כשירות (SaaS).

לפרטים נוספים אודות פתרונות סליקה לעסקים באינטרנט במהירות וביעילות - ליחצו: סליקה לעסקים קטנים!
לכל המעוניין/ת בשירות מחשוב ענן לעסקים באמצעות חברת סליקה חדשנית, עם שירות לקוחות #1, אנא הרשמו בתחתית העמוד ונחזור אליכם בהקדם.

שירותי סליקה בענן

משנת 1999, טרנזילה מספקת שירותי סליקה בענן במודל SaaS, או במילים של היום, מחשוב ענן תוכנה כשירות.

הניסיון הרב שלנו להקמת תשתית לאפליקציות מסחריות מרובות משתמשים עם אמינות וביצועים גבוהים, העניקה לנו את הידע וניסיון והיכולת לבנות תשתית למערכות מסחר אלקטרוני מורכבות ואמינות.

חברת סליקה בענן מומלצת טרנזילה

מחשוב ענן טרנזילה

מחשוב ענן באינטרספייס

האתגר של מחשוב ענן לעסקים הוא הורדת עלויות ושפור השרות.

בעקבות השינויים האחרונים בכלכלת העולם יחד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות מציבים אתגרים חדשים למנהלי המחשוב. מצד אחד החשיבות הרבה בקצוץ עלויות יישום המערכות והניהול השוטף שלהם, ומצד שני הרצון לעקוב וליישם שינויים טכנולוגיים בכדאי להתעדכן ברמת השמושיות והסביבה העסקית המתחדשת. בפני אתגרים אלו מחשוב ענן יכול להיות פתרון מעשי.

הכנת תשתית לשירותים אמינים ומאובטחים בסביבה מרובת משתמשים

הקמת מחשוב ענן ב-אינטרספייס, תוכננה כך שמצד אחד המערכת תציע את מיטב הביצועים והפונקציונליות ומצד שני שירותי ענן יהיו במחיר אטרקטיבי. היעד הושג על ידי טיפול בכל מרכיבי התשתית.

  • רשת – כל לקוח מקבל רשת IP משלו, כך נוצרת אבטחה גדולה יותר והפרדה מלאה בין הלקוחות.
  • אבטחה – כל רשת פרטית מאובטחת באמצעות חומת אש הכוללת תמיכה בתקשורת מוצפנת - VPN. רצוי ואפשרי להוסיף גם מערכת WAF בכדי למנוע תקיפות מסוגים שונים. גם לשם מניעת שירות והן בניסיונות פריצה.
  • שרתים – שרתים מוקמים על חומרת יציבה עם ביצועים ואמינות חסרת פשרות. פלטפורמת VMWARE מספקת פתרון איכותי ואמין ומאפשרת גיבוי חם לחומרה.
  • אחסון – אחסון המידע על מערכת SAN הכוללת דיסקים המחוברים לשני בקרים בגיבוי חם ובתקשורת בקצב גבוה. מערך הדיסקים מותקן בקונפיגורציה לקבלת ביצועים גבוהים ומגובה ברמת גיבוי הגבוהה ביותר.
  • מתגים – כל מרכיבי המערכת מקושרים דרך מתגים המהירים ביותר עם רמת השהייה הנמוכה ביותר שלה.

מחיר לביצועים ללא תחרות

בחירת קונפיגורציה אופטימלית עם מרכיבי החומרה והתוכנה הטובים ביותר, יצרה מערכת מחשוב ענן עם יחס ביצועים למחיר הטובה ביותר בשוק הישראלי.

מחשוב ענן מוכן לתקן PCI DSS

השילוב המיוחד בקבוצת אינטרספייס, של נסיון והבנת הצרכים לעמידה בתקן אבטחה PCI DSS מצד אחד, והנסיון והידע שלנו באירוח שרתים, אחסון אתרים כמו גם מחשוב ענן מצד שני, הביאה עמה מוצר חדש ובשורה לכל המעונינים להעביר את המערכות שלהם את התקן. לפרטים מלאים על: מחשוב ענן PCI DSS

פתרונות לשותפים עסקיים

עם למעלה מ-27 שנות מצויינות וצמיחה ו-80 אנשי צוות מקצוענים ועשרות שותפים עסקיים קבוצת אינטרספייס / טרנזילה הינה כיום החברה הוותיקה והגדולה בתחום סליקת אשראי, רישום דומיין, אחסון אתרים ושירותי נוכחות באינטרנט.

שירותי סליקה ופתרונות סליקה בטרנזילה
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444