טרנזילה סליקה לעסקים מחשוב ענן
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

מחשוב ענן לעסקים

טרנזילה שירותי סליקה באינטרנט הינה פתרון מחשוב ענן לעסקים - תוכנה כשירות.

מזה למעלה מעשור, טרנזילה מספקת שירותי סליקה בענן במודל SaaS, או במילים של היום, מחשוב ענן תוכנה כשירות.

הניסיון הרב שלנו להקמת תשתית לאפליקציות מסחריות מרובות משתמשים עם אמינות וביצועים גבוהים, העניקה לנו את הידע וניסיון והיכולת לבנות תשתית למערכות מסחר אלקטרוני.

מחשוב ענן טרנזילה

מחשוב ענן באינטרספייס


האתגר של מחשוב ענן לעסקים הוא הורדת עלויות ושפור השרות

השינויים האחרונים בכלכלת העולם יחד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות מציבים אתגרים חדשים למנהלי המחשוב. מצד אחד החשיבות הרבה בקצוץ עלויות יישום המערכות והניהול השוטף שלהם, ומצד שני הרצון לעקוב וליישם שינויים טכנולוגיים בכדאי להתעדכן ברמת השמושיות והסביבה העסקית המתחדשת. בפני אתגרים אלו מחשוב ענן יכול להיות פתרון מעשי.

הכנת תשתית לשירותים אמינים ומאובטחים בסביבה מרובת משתמשים

הקמת מחשוב ענן באינטרספייס, תוכננה כך שמצד אחד המערכת תציע את מיטב הביצועים והפונקציונליות ומצד שני שירותי ענן יהיו במחיר אטרקטיבי. היעד הושג על ידי טיפול בכל מרכיבי התשתית.

  • רשת – כל לקוח מקבל רשת IP משלו, כך נוצרת אבטחה גדולה יותר והפרדה מלאה בין הלקוחות.
  • אבטחה – כל רשת פרטית מאובטחת באמצעות חומת אש הכוללת תמיכה בתקשורת מוצפנת - VPN.
  • שרתים – שרתים מוקמים על חומרת HP דור 7 עם ביצועים ואמינות חסרת פשרות. פלטפורמת VMWARE מספקת פתרון איכותי ואמין ומאפשרת גיבוי חם לחומרה.
  • אחסון – אחסון המידע על מערכת SAN הכוללת דיסקים המחוברים לשני בקרים בגיבוי חם ובתקשורת SCSI בקצב של הדור החדש של 6 גיגה ביט לשניה. מערך הדיסקים מותקן בקונפיגורציה RAID-0 לקבלת ביצועים גבוהים ומגובה ברמת גיבוי הגבוהה ביותר RAID-1.
  • מתגים – כל מרכיבי המערכת מקושרים דרך מתגים של CISCO המהירים ביותר עם רמת השהייה הנמוכה ביותק שלה.

מחיר לביצועים ללא תחרות

בחירת קונפיגורציה אופטימלית עם מרכיבי החומרה והתוכנה הטובים ביותר, יצרה מערכת מחשוב ענן עם יחס ביצועים למחיר הטובה ביותר בשוק הישראלי.


מחשוב ענן מוכן לתקן PCI DSS

השילוב המיוחד בקבוצת אינטרספייס, של נסיון והבנת הצרכים לעמידה בתקן אבטחה PCI DSS מצד אחד, והנסיון והידע שלנו באירוח שרתים כמו גם מחשוב ענן מצד שני, הביאה עמה מוצר חדש ובשורה לכל המעונינים להעביר את המערכות שלהם את התקן. לפרטים מלאים על: מחשוב ענן PCI DSS


למידע נוסף אודות מחשוב ענן אנא מלא את הטופס או צלצל 073-2224444
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון