אינטרספייס אירוח אתרים
073-222-4444 : התקשר עכשיו
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

אינטרספייס אחסון אתרים

אינטרספייס אחסון אתרים

טרנזילה הינה חברת סליקה אשר צמחה מתוך חברת האם אינטרספייס בע"מ. אינטרספייס נוסדה בשנת 1996 במטרה להוביל את שוק האינטרנט הישראלי במתן פתרונות מלאים של שירותי נוכחות באינטרנט.


אינטרספייס החלה את דרכה כספקית אחסון אתרים, אירוח שרתים ורישום שמות דומיין בישראל, והיתה מהראשונות שסיפקו מענה מקצועי לעסקים אשר נכנסו לעולם המקוון.

יזמים רבים הבינו את הפוטנציאל האדיר שקיים בעולם האינטרנט הוירטואלי, והיתרון שבחשיפה למליוני לקוחות עתידיים. בהתאם לכך גדל הביקוש למערכות מסחר אלקטרוני שבכללם נמנית מערכת סליקה באינטרנט המאפשרת קבלת תשלומים בזמן אמת. היה זה צעד טבעי לחברה לפתח מערכת מקצועית ופשוטה למשתמש.

בשנת 2000 שוחררה מערכת טרנזילה בגירסתה הראשונה, ועד מהרה כבשה בהצלחה מרובה את שוק המסחר האלקטרוני המקומי.

כיום חברת אינטרספייס הינה קבוצת חברות אשר נושאת עימה מותגים מובילים וסוללת פעילויות בישראל:

רישום דומיין וניהול שמות מתחם עם אינטרניק, אחסון אתרים מקצועי בישראל עם אינטרויז'ן, מחשוב ענן - השכרה ניהול ואירוח שרתים יעודיים ווירטואלים עם בחוות שרתים דאטה סנטר ישראל, שידורי וידאו חיים עם Live.net.il, ועוד.

עם למעלה מ18 שנות מצויינות וצמיחה ו-40 אנשי צוות מקצוענים, קבוצת אינטרספייס הינה כיום החברה הוותיקה והגדולה בתחום אירוח אתרים ושירותי נוכחות באינטרנט.

Mastercard secure Code Verify by Visa PCI Security Standard Tranzila in Google Plus Tranzila in Facebook Tranzila in Twitter