כיצד מערכת סליקה בטוחה (3D Secure) עובדת?

מערכת סליקה בטוחה 3D Secure שנקראת גם סליקה עם פרט זיהוי מוגבר, פותחה בכדי לספק מענה לגולשים ולעסקים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית באינטרנט. יתרונות המערכת מגוונים: צמצום מספר העסקאות המוכחשות, צמצום אובדן סחורה בעסקות מירמה, מניעת נזקים תדמיתיים עקיפים כתוצאה מאירועי תרמית, מניעת הכחשות עסקה ועוד.

הקישו לפרטים למה כדאי סליקה באינטרנט עם 3D Secure - אימות מוגבר

3D Secure: סליקה עם אימות מוגבר

מערכת Verified By Visa של ויזה או Secure Code של מסטרקארד מבוססת על הטכנולוגיה שפיתחו חברות האשראי הגדולות בעולם, 3D Secure. הטכנולוגיה אשר תוכננה בקפידה מוסיפה נדבך אבטחה משמעותי לתהליכי הרכישה המקוונים שנקרא פרט אימות מוגבר. מערכת סליקה בטוחה עם 3D Secure קיבלה את אישוריהם של שאר חברות האשראי בעולם והופכת עיסקאות בכרטיסי אשראי לבטוחות יותר, הן לבית העסק והן לקונה.

עוד על פתרונות סליקה חדשניים מבית טרנזילה סליקה לעסקים

סליקה בטוחה באמצעות אימות מוגבר

אימות וזיהוי 3D Secure

‎3D Secure הוא פתרון אימות זהות המקובל ברחבי העולם, שמטרתו להפוך עסקאות מסחר אלקטרוני למאובטחות יותר בזמן אמת.

עוד על פתרונות סליקה באינטרנט מבית טרנזילה.

מערכת קניה בטוחה 3D secure

טכנולוגית סליקה בטוחה מושתתת על טכנולוגית 3D Secure שפותחה על ידי חברות האשראי הבינלאומיות. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית ולמערכות Secure Code של חברת MasterCard. הטכנולוגיה תוכננה בקפידה וקבלה את אישוריהם של חברות האשראי העולמיות על מנת לאפשר התממשקות קלה וידידותית לאתרי מסחר אלקטרוני ושימוש קל ומהיר על ידי הקונה מחזיק כרטיס האשראי.

איך תהליך 3D secure עובד?
 • בגירסה הראשונית, בעל כרטיס האשראי, נרשם לשירות באתר החברה שהנפיקה עבורו את הכרטיס ומקבל סיסמה ייחודית לשירות. בגירסה 2, בעל הכרטיס מקבל בתהליך הקנייה ב SMS קוד זיהוי חד פעמי לאותה עסקה בלבד.
 • בסיום תהליך הקניה באינטרנט, לאחר שמחזיק הכרטיס הזין את מספר כרטיס האשראי, הקונה יופנה לחברת האשראי שהנפיקה לו את הכרטיס ובאופן מאובטח, יופיע לו מסך אימות, בו הוא יתבקש להזין את הסיסמה או בגרסה החדשה, את הקוד החד פעמי שנשלח אליו.
 • חברת האשראי תודיע למערכת קניה בטוחה סליקה באינטרנט עם פרט זיהוי מוגבר 3D Secure על אימות זהות מחזיק הכרטיס ותאשר לאתר מסחר אלקטרוני להמשיך בעסקה ולסלוק את כרטיס האשראי. כך בתהליך תאומת גם זהות מחזיק כרטיס האשראי וגם זהות העסק.
 • לסגירת המעגל, חברת האשראי הסולקת, מאמתת נתונים מול החברת האשראי מנפיקת הכרטיס, ברשת התקשרות הפנים אירגונית של ויזה או מסטרקארד. סיום העסקה מסמן את העסקה ככזאת עם פרט אימות מוגבר, שלא ניתן להכחיש בטוענה שזה לא אני, ומבחינה זאת בית העסק מוגן.

מערכת סליקה בטוחה 3D Secure

תאור התהליך הטכנולוגי
 1. מחזיק כרטיס אשראי גולש באתר מסחר אלקטרוני ומזמין שירותים ומוצרים. פרטי העסקה כולל פרטי כרטיס האשראי נשלחים ל מערכת קניה בטוחה 3D Secure.
 2. מערכת קניה בטוחה 3D Secure פונה לשרתי חברת Visa או MasterCard העולמית. Visa העולמית פונה לשרתי החברה שהנפיקה את כרטיס האשראי Issuer Access Control Server - (ACS). זהות כרטיס הקונה נבדקת וכן נבדק אם הקונה כבר נרשם באתר המנפיק לשירות.
 3. מערכת סליקה בטוחה 3D Secure שולחת דרך דפדפן את הקונה לאימות זהות הקונה בשרתי חברה אשראי המנפיקה.
 4. חברת האשראי המנפיקה מציגה לקונה טופס בקשת סיסמה, הלקוח מזין את סיסמתו והמערכת מוודא את זהותו.
 5. חברת האשראי המנפיקה מחזירה את תשובת האימות למערכת קניה בטוחה 3D Secure ובמידה ותהליך האימות עבר בהצלחה, מערכת 3D Secure מנתבת את העסקה להמשך תהליך הסליקה.
 6. הסבר על המשך תהליך סליקת אשראי >> כיצד מערכת סליקה לעסקים טרנזילה עובדת?

תהליך קניה בטוחה 3D Secure

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
 • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
  איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
 • phone_icon 073-222-4444