טרנזילה סליקה באינטרנט - 3D Secure
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo
סליקה באינטרנט עם פרט זיהוי מוגבר 3D Secure

כיצד מערכת קניה בטוחה (3-d secure) עובדת?

מערכת קניה בטוחה 3D Secure שנקראת גם סליקה עם פרט זיהוי מוגבר, פותחה בכדי לספק מענה לגולשים ולעסקים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית. יתרונות המערכת מגוונים: צמצום מספר העסקאות המוכחשות, צמצום אובדן סחורה בעסקות מירמה, מניעת נזקים תדמיתיים עקיפים כתוצאה מאירועי תרמית, מניעת הכחשות עסקה ועוד.

הקישו לפרטים ולמה כדאי: סליקה באינטרנט עם פרט זיהוי מוגבר 3D Secure בטרנזילה

מערכת Verified By Visa של ויזה או Secure Code של מסטרקארד מבוססת על הטכנולוגיה שפיתחו חברות האשראי הגדולות בעולם, 3DSecure. הטכנולוגיה אשר תוכננה בקפידה מוסיפה נדבך אבטחה משמעותי לתהליכי הרכישה המקוונים שנקרא פרט אימות מוגבר. מערכת קניה בטוחה קיבלה את אישוריהם של שאר חברות האשראי בעולם והופכת עיסקאות בטוחות יותר, הן לבית העסק והן לקונה.

עוד פתרון סליקה חדשני מבית טרנזילה סליקה

קניה בטוחה

מערכת קניה בטוחה 3D secure

טכנולוגית קניה בטוחה מושתתת על טכנולוגית 3-D Secure שפותחה על ידי חברות האשראי. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית ולמערכות Secure Code של חברת MasterCard. הטכנולוגיה תוכננה בקפידה וקבלה את אישוריהם של חברות האשראי העולמיות על מנת לאפשר התממשקות קלה וידידותית לאתרי מסחר אלקטרוני ושימוש קל ומהיר על ידי הקונה מחזיק כרטיס האשראי.
בגירסה הראשונית, בעל כרטיס האשראי, נרשם לשירות באתר החברה שהנפיקה עבורו את הכרטיס ומקבל סיסמה ייחודית לשירות. בגירסה 2, בעל הכרטיס מקבל בתהליך הקנייה ב SMS קוד זיהוי חד פעמי לאותה עסקה בלבד.
בסיום תהליך הקניה באינטרנט, לאחר שמחזיק הכרטיס הזין את מספר כרטיס האשראי, הקונה יופנה לחברת האשראי שהנפיקה לו את הכרטיס ובאופן מאובטח, יופיע לו מסך אימות, בו הוא יתבקש להזין את הסיסמה או בגרסה החדשה, את הקוד החד פעמי שנשלח אליו.
חברת האשראי תודיע למערכת קניה בטוחה סליקה באינטרנט עם פרט זיהוי מוגבר 3D Secure על אימות זהות מחזיק הכרטיס ותאשר לאתר מסחר אלקטרוני להמשיך בעסקה ולסלוק את כרטיס האשראי. כך בתהליך תאומת גם זהות מחזיק כרטיס האשראי וגם זהות העסק.
לסגירת המעגל, חברת האשראי הסולקת, מאמתת נתונים מול החברת האשראי מנפיקת הכרטיס, ברשת התקשרות הפנים אירגונית של ויזה או מסטרקארד. סיום העסקה מסמן את העסקה ככזאת עם פרט אימות מוגבר, שלא ניתן להכחיש בטוענה שזה לא אני, ומבחינה זאת בית העסק מוגן.

מערכת קניה בטוחה 3D Secure


תאור התהליך הטכנולוגי

  1. מחזיק כרטיס אשראי גולש באתר מסחר אלקטרוני ומזמין שירותים ומוצרים. פרטי העסקה כולל פרטי כרטיס האשראי נשלחים ל מערכת קניה בטוחה 3D Secure.
  2. מערכת קניה בטוחה 3D Secure פונה לשרתי חברת Visa או MasterCard העולמית. Visa העולמית פונה לשרתי החברה שהנפיקה את כרטיס האשראי Issuer Access Control Server - (ACS). זהות כרטיס הקונה נבדקת וכן נבדק אם הקונה כבר נרשם באתר המנפיק לשירות.
  3. מערכת קניה בטוחה 3D Secure שולחת דרך דפדפן את הקונה לאימות זהות הקונה בשרתי חברה אשראי המנפיקה.
  4. חברת האשראי המנפיקה מציגה לקונה טופס בקשת סיסמה, הלקוח מזין את סיסמתו והמערכת מוודא את זהותו.
  5. חברת האשראי המנפיקה מחזירה את תשובת האימות למערכת קניה בטוחה 3D Secure ובמידה ותהליך האימות עבר בהצלחה, מערכת 3D Secure מנתבת את העסקה להמשך תהליך הסליקה.
תהליך קניה בטוחה 3D Secureלהזמנות ולפרטים אודות מערכת קניה בטוחה לעסקים:
הקש כאן או חייג למספר 073-222-4444