טרנזילה סליקה באינטרנט - קניה בטוחה
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

כיצד מערכת קניה בטוחה (3-d secure) עובדת?

מערכת קניה בטוחה פותחה בכדי לספק מענה לגולשים ולסוחרים הנרתעים מהאפשרות ליפול קורבן למזימת מירמה אלקטרונית. יתרונות המערכת מגוונים: צמצום מספר העסקאות המוכחשות, צמצום אובדן סחורה בעסקות מירמה, מניעת נזקים תדמיתיים עקיפים כתוצאה מאירועי תרמית והכחשות ועוד.

מערכת Verified By Visa של ויזה או Secure Code של מסטרקארד מבוססת על הטכנולוגיה שפיתחו חברות האשראי הגדולות בעולם, 3DSecure. הטכנולוגיה אשר תוכננה בקפידה מוסיפה נדבך אבטחה משמעותי לתהליכי הרכישה המקוונים. מערכת קניה בטוחה קיבלה את אישוריהם של שאר חברות האשראי בעולם והופכת עיסקאות בטוחות יותר, הן לסוחר והן לקונה.

קניה בטוחה

מערכת קניה בטוחה 3D secure

טכנולוגית קניה בטוחה מושתתת על טכנולוגית 3D-Secure שפותחה על ידי חברות האשראי. המערכת מתממשקת למערכות Verified By Visa של חברת Visa העולמית ולמערכות Secure Code של חברת MasterCard. הטכנולוגיה תוכננה בקפידה וקבלה את אישוריהם של חברות האשראי העולמיות על מנת לאפשר התממשקות קלה וידידותית לסוחר ושימוש קל ומהיר על ידי הקונה.
בעל כרטיס האשראי, נרשם לשירות באתר החברה שהנפיקה עבורו את הכרטיס ומקבל סיסמה ייחודית לשירות.
בסיום תהליך הקניה באינטרנט, לאחר שמחזיק הכרטיס הזין את מספר כרטיס האשראי, הקונה יופנה לחברת האשראי שהנפיקה לו את הכרטיס ובאופן מאובטח, יופיע לו מסך אימות, בו הוא יתבקש להזין את הסיסמה.
חברת האשראי תודיע למערכת קניה בטוחה על אימות זהות מחזיק הכרטיס ותאשר לאתר הסוחר להמשיך בעסקה ולסלוק את כרטיס האשראי. כך בתהליך תאומת גם זהות מחזיק כרטיס האשראי וגם זהות הסוחר.
לסגירת המעגל, חברת האשראי הסולקת, מאמתת נתונים מול החברת האשראי מנפיקת הכרטיס, ברשת התקשרות הפנים אירגונית.

מערכת קניה בטוחה


תאור התהליך הטכנולוגי

  1. מחזיק כרטיס אשראי גולש באתר הסוחר ומזמין שירותים ומוצרים. פרטי העסקה כולל פרטי כרטיס האשראי נשלחים ל מערכת קניה בטוחה .
  2. מערכת קניה בטוחה פונה לשרתי חברת Visa או MasterCard העולמית. Visa העולמית פונה לשרתי החברה שהנפיקה את כרטיס האשראי Issuer Access Control Server - (ACS). זהות כרטיס הקונה נבדקת וכן נבדק אם הקונה כבר נרשם באתר המנפיק לשירות.
  3. מערכת קניה בטוחה שולחת דרך דפדפן את הקונה לאימות זהות הקונה בשרתי חברה אשראי המנפיקה.
  4. חברת האשראי המנפיקה מציגה לקונה טופס בקשת סיסמה, הלקוח מזין את סיסמתו והמערכת מוודא את זהותו.
  5. חברת האשראי המנפיקה מחזירה את תשובת האימות למערכת קניה בטוחה ובמידה ותהליך האימות עבר בהצלחה, מערכת קניה בטוחה מנתבת את העסקה להמשך תהליך הסליקה.
תהליך קניה בטוחהלהזמנות ולפרטים אודות מערכת קניה בטוחה לסוחרים:
הקש כאן או חייג למספר 073-222-4444