סליקה לחנות וורדפרס (Wordpress) - ווקומרס (WooCommerce)

wordpress-וורדפרס

woocommerce-ווקומרס

למה חנות וירטואלית עם וורדפרס

בשנים האחרונות הכוח של האינטרנט תפס תאוצה, והיום כמעט כל בעלי העסקים פונים לבניית חנות אינטרנטית מיד עם פתיחת העסק שלהם. ההעדפה הברורה של כל בעל עסק תהיה, לרוב, לפנות למערכת בניית אתרים פתוחה, בגלל היתרונות הרבים שבה.

למערכות פתוחות ישנן מגוון רחב של תבניות עיצוביות שמוצעות לקהל הרחב בחינם או במחיר זול, ובכך הן למעשה חוסכות כסף לבעלי האתר. בנוסף, הקמת ממשק האתר תהיה יחסית מהירה וגמישה, כך שניתן יהיה, למשל, לסגל את האתר בכל רגע נתון לשינויים המתרחשים בתחום של העסק.

הפלטפורמות הפתוחות נוחות וחסכוניות, ולא לחינם הן המערכות הפופולריות ביותר היום לבניית אתרים. הגדולה והמוכרת שבהן היא WordPress עם סל הקניות הפופולארי שלה, התוסף - WooCommerce.

אם יש לכם אתר עסקי בוורדפרס, או שאתם בונים אותו עכשיו, אנחנו מציעים לכם להוסיף גם את התוסף לוורדפרס של טרנזילה המאפשר סליקת כרטיסי אשראי בצורה קלה ובטוחה.

מסחר אלקטרוני עם וורדפרס - ווקומרס

חנות אינטרנטית ווקומרס

תוסף סליקה לוורדפרס - ווקומרס

אלפי אתרים עסקיים המושתתים על פלטפורמת וורדפרס (WordPress) ועל סל הקניות (WooCommerce) נהנים מהתוסף של טרנזילה, המאפשר להם לקבל מגוון רחב וגדל של אמצעי תשלום ולא רק כרטיסי אשראי.

תוסף וורדפרס של טרנזילה הוא בעל ממשק משתמש חדשני המותאם לכל הדפדפנים והמכשירים הניידים. הממשק בנוי בטכנולוגיית שדות מתארחים, ובזכות יכולות העיצוב והפיתוח החכם שלו, מאפשר לקונה בצורה קלה ופשוטה יותר להזין את הנתונים במהירות וללא טעויות, ובכך למזער שגיאות משתמשים ולהגדיל את מספר התשלומים המוצלחים לעסק שלכם.

עוד על מסחר אלקטרוני
צור קשר

מחפשים פתרונות סליקה לחנות וורדפרס ולמסחר אלקטרוני?
אנא שלח את הטופס להלן או חייגו למספר 073-222-4444 בשעות העבודה

שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון
 

pci dss