מערכת סליקה חכמה לעסק - טרנזילה AI

חדש מערכת סליקה חכמה לעסק להגדלת אחוז העסקאות המוצלחות - הדרך שלך להרוויח יותר. טרנזילה פתרונות סליקה לעסקים.
לכל המעוניינים/ות בפרטים על מערכת סליקה לעסק, חדשנית וחכמה, אנא הרשמו בתחתית העמוד.

מערכת סליקה לעסקים

מערכות סליקה באינטרנט טרנזילה הן ייחודיות בכך שהן מפעילות יכולות AI שמבצעות סוגים שונים של נסיונות סליקה חוזרים, בהתאם לתוצאות המתקבלות ובהתאם לסוג הכרטיס וסוג הכשלון. החיוב מחדש מתבצע בצורה שקופה לרוכש ובכך מגדיל את אחוזי ההצלחה על פני שירותי סליקה מתחרים.

כדי להגיע לתוצאות מדהימות, מערכות הסליקה של טרנזילה מספקות כלים נוספים לעסקים המעוניינים לפתח את תהליך הסליקה לאוטומציה מלאה וע"י כך להגדיל מכירות אונליין ולהפחית בצורה משמעותית את שירות לקוחות, וכפי שמוסבר להלן.

הקמת חשבון סליקה בטרנזילה מתבצעת תוך 24 שעות. למעוניינים: סליקה לעסקים קטנים.

מערכת סליקה לעסק AI
מערכת סליקה לעסק
מערכת סליקה עם ריבוי אמצעי סליקה

מערכת סליקה באונליין טרנזילה שמה לה למטרה לסייע לבתי העסק למצות ככל שניתן את האפקטיביות של מערכת התשלומים. אחוז לא מבוטל של העסקאות נכשל במעמד התשלום ולמעשה העסקה לא מתממשת.

אם העסקה נכשלת בחנות פיזית אזי הלקוח יכול להציע אמצעי תשלום אלטרנטיבי, אולם אם החנות היא וירטואלית, באינטרנט, אזי יתכן שהפסדנו לקוח שזה הפסד עצום הרבה יותר מהעסקה הכספית. אפשרויות סליקה מרובות בטרנזילה עם מגוון רחב של אמצעי סליקה, משפר מאד את יחס ההמרה בעסקאות אינטרנטיות.

הסיבות לכישלון עסקה רבות ומגוונות ואחוז ההצלחה או הכישלון שונים מאד בין בתי העסק, כתלות בתחום העיסוק, רמת הקשר עם לקוחות הקצה, אופיים של לקוחות הקצה ועוד.

סליקת מנויים בהוראת קבע

עסקים אשר מחייבים את לקוחותיהם במתכונת של מנויים, נבדלים זה מזה באחוז העסקאות המוצלחות \ כישלונות גם ברמת התפעול השוטף מול הלקוחות ומול אמצעים טכנולוגיים שעומדים לרשותם.

עסקים שמחייבים "מנויים" נדרשים לפתוח מסוף מסוג "הוראות קבע" בחברת האשראי, התפעול השוטף וסוג העסקאות שונה מעט מעסקאות חיוב רגילות, אולם בעבודה נכונה ומקצועית, ניתן להתקרב ל 100% הצלחה בחיובים.

כלים נוספים שמסייעים לשפר את אחוז החיובים שצליחו הם למשל – "מודול מוחלפים" במסגרתו מערכת סליקה טרנזילה מעדכנת את בית העסק בדבר מנויים שהוחלף כרטיס האשראי שלהם ובכך נמנע כישלון עסקה.

מודול נוסף שיכול לעזור בסליקה בהוראות קבע זאת האפשרות של חיוב בהרשאה בנקאית באמצעות מס"ב

שיפור אחוזי ההצלחה תוך ניסוי וטעייה

במערכת הניהול והבקרה של טרנזילה, ניתן לראות פאי שמציג את התפלגות הסיבות השונות של כישלון עסקאות, ניתן ללמוד מכך הרבה ולשפר בהתאם

ישנם לקוחות שיראו שיש להם כישלונות רבים היות ובחרו לא לקבל כרטיסי כגון אמריקן אקספרס או דיינרס.

לקוחות שמשתמשים בעסקאות אישור ללא עסקה ואח"כ ביצוע עסקה בפועל, יגלו שישנם כרטיסי debit \ prepaid שהם מפסידים היות ולא ניתן לבצע עליהם פעולת אישור ללא עסקה.

מסיבות הכישלון ניתן ללמוד על כישלון חיוב של כרטיסי תייר ואז לפנות לחברת האשראי על מנת לפתוח אפשרות זאת ועוד ועוד.

סיבות לכשלון הסליקה
סליקה שנכשלה
אימות זהות הלקוח באינטרנט

מערכת 3DS מאמתת את זהותו של הרוכש, מבטיחה לבית העסק את התמורה בגין העסקה ובכך מסייעת גם היא בצמצום כישלון עסקאות בשוטף.

אישור עסקה - כאשר עסקה עוברת שלב של אימות וזיהוי הלקוח בטכנולוגיית 3D-Secure, אזי לא רק שבית העסק מקבל ביטחון וביטוח כנגד הכחשת עסקה, גם חברת האשראי מבינה שהעסקה בטוחה יותר ולכן מערכותיה מאשרות את העסקה באחוזים הרבה יותר גבוהים.

לסיכום, מערכת סליקה לעסקה בטוחה יש משמעות עצומה במיוחד בעסקאות סליקת אשראי אינטרנט. עסקאות בטוחות עם אימות מוגבר נותנות לבית העסק הגנה עקרונית כנגד הכחשת עסקה בדומה לעסקת חתימה EMV בחנות פיזית.

עוד על מערכת סליקה באינטרנט
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444