טרנזילה ופייפאל בשיתוף פעולה חסר תקדים
073-222-4444 : התקשר עכשיו
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

סליקה עם טרנזילה למשך שלשה חודשים בחינם

מבצע חצי שנה חינם

המבצע הסתיים

לקוח שפותח חשבון עסקי חדש בפייפאל ומאפשר באתר שלו סליקה דרך פייפאל, מקבל מסוף סליקה של טרנזילה למשך שלשה חודשים בחינם והנחה של 25% על עלויות הקמת המסוף.

בנוסף קבל חצי שנה אחסון אתרים בחינם.

הנחה כוללת של 1000 ₪ !!

הרשם עכשיו בתחתית העמוד לפני שהמבצע מסתיים


ופייפאל טרנזילה

חשבוניות לפייפאל עם חתימה דיגיטלית

טרנזילה חשבוניות מאפשרת לסוחרים להפיק באופן אוטומטי ובזמן אמת חשבוניות מס קבלה או קבלה בלבד, אשר תופץ ללקוחות בסיום תהליך התשלום ואישורו. חשבונית מס קבלה או קבלה בלבד תשלח ללקוחות חתומה אלקטרונית, כמסמך ממוחשב לפי תקנות מס הכנסה.

הפקת אוטומטית של החשבוניות ותמיכה בתשלומי פייפאל בפרט, הוטמע כחלק אינטגרלי ממערכת הסליקה, באופן בו סוחרי טרנזילה, יקבלו גישה מוגנת סיסמא ומוצפנת, לממשק ניהול אינטרנטי מתקדם, המאפשר אפיון תצורת החשבונית ושליטה על תכנים המצורפים לחשבונית או לקבלה המופצת ללקוחות.

פתרון יחודי ובלעדי של טרנזילה - חשבוניות לחיובים בפייפאל וגם לסליקת כרטיסי אשראי דרך חברות האשראי, וגם עבור תשלומים בהוראת קבע בנקאית באותו ממשק !

חתימה אלקטרונית טרנזילה

למה לעסק שלי כדאי לעבוד עם PayPal ?

בטוח יותר: PayPal מאפשרת ללקוח לשלם בלי לחשוף את פרטי כרטיס האשראי שלו בפני האתר, ובכך מסירה את החשש העיקרי המונע מגולשים רבים בישראל לקנות באינטרנט.
יותר קונים באתר : כ-60% מלקוחות PayPal בישראל הצהירו כי לא יקנו מאתר בית העסק אם לא ניתן לשלם באמצעות PayPal.
מהיר יותר: הלקוחות אינם צריכים להקליד את פרטי כרטיס האשראי שוב ושוב לפני כל קנייה, אלא רק את כתובת המייל והסיסמה. שלושה קליקים מהירים, ויש עסקה! הודות לכך, יותר לקוחות מסיימים את תהליך התשלום.
העסק שלך מקבל תשלום באופן מיידי גם מלקוחות שאינם בעלי חשבון PayPal, באמצעות כרטיסי האשראי הסטנדרטיים, והתשלום מועבר ישירות לחשבון PayPal של העסק.
ללא דמי הקמה או תשלום חודשי קבוע עבור PayPal.


ואלו אינם היתרונות היחידים. שילוב עם טרנזילה מאפשר גם קבלת תשלומים בכרטיסי אשראי ומס"ב, ובנוסף, מערכת חשבוניות של טרנזילה מאפשרת הפקת חשבוניות באופן אוטומטי או ידני, ניווט מהיר וכמובן הפקת דוחות מתקדמים.

אם גם אתה מעוניין להתקדם למערכת סליקה וחשבוניות באינטרנט באמצעות טרנזילה, ולהינות ממבצע סליקה למשך שלשה חודשים בחינם אנא מלא את פרטיך ואנו נתקשר אליך בהקדם
או התקשר עכשיו: 073-222-4444

שם פרטי
שם משפחה
שם חברה \ שם עסק
כתובת דואר אלקטרוני
טלפון
שלח
Mastercard secure Code Verify by Visa PCI Security Standard Tranzila in Google Plus Tranzila in Facebook Tranzila in Twitter