5 יתרונות של קופות רושמות בענן

כולנו מכירים את הקופות הרושמות של פעם, אלה שמייצרות צלילים מיוחדים בזמן ההקשה, החישוב והדפסת הקבלות. יש להן ערך נוסטלגי, זה מזכיר לנו את הימים שהיינו הולכים למכולת וקונים כמה מצרכים... או שהיינו מתקשרים זה אל זה הביתה בטלפון קווי.

קופה רושמת טרנזילה

למרות התחושה הנוסטלגית שאין לה תחליף, אנחנו חיים כיום בעולם עסקי תחרותי ודינאמי. הלקוחות שלנו מצפים שהכול יתנהל בזריזות וביעילות שיא. המסחר אלקטרוני מאיים על קיומן של החנויות הפיזיות ובארה"ב ובמקומות אחרים בעולם מתמעטים המבקרים בקניונים ובמרכזים המסחריים. בעלי עסקים כיום חייבים לעמוד בקצב השינויים כדי להתקיים לשרוד ואף להתקדם וכל זאת ע"י הצטרפות לעולם המסחר האלקטרוני.

המוטו הישן, "זמן שווה כסף" רלוונטי מתמיד וכל בעל עסק משתמש במיומנויות הארגוניות ובכלים לניהול הזמן שברשותו על מנת להתנהל בצורה הכי יעילה ואפקטיבית. כולנו מכירים את היתרונות בשימוש בכלים דיגיטליים לניהול זמן וקבלת החלטות, החל מהסמארטפון האישי שלנו עם כל האפליקציות השימושיות שהוא הכניס לחיינו וכך גם לגבי קופות רושמות חכמות.

העסק שלכם דורש ניהול ומעקב אחר כמויות הולכות וגדלות של נתונים ומשתנים ויכולת לקבל החלטות מחושבות בזמן אמת. אף אחד כבר לא יכול לעקוב אחרי כמויות המידע המשתנה ללא שימוש בכלים דיגיטליים. אין סיבה שלא תשתמשו בכלים הטכנולוגיים שמוצעים כיום כדי ליעל את התנהלות העסק שלכם, להקל על המאמצים שלכם ולאפשר לכם גישה נוחה לנתונים חיוניים בזמן אמת על מנת לקבל החלטות עסקיות שקולות וחכמות.

הקופה היא חלק מרכזי וחיוני של כל עסק. הצמדות לטכנולוגיה המיושנת של קופה רושמת מונעת מהעסק שלכם לנצל לטובתו מגוון רחב של טכנולוגיות עדכניות שמאפשרות לנהל את הצרכים השונים של העסק באופן הרבה יותר מדויק, יעיל וחף מטעויות אנוש.

קופה רושמת, ברמה הבסיסית ביותר, מאפשרת לכם לעשות חישובים ולשמור מידע על עסקאות. בתוספת מערכת POS (Point of Sale) שמבוססת על ענן מאפשרת כמובן את הפונקציות הבסיסיות, אך בנוסף היא משפרת ומקלה על ההתנהלות היומיומית של העסק על ידי אוטומציה של תהליכים חיוניים בעזרת הגישה לאינטרנט.

מצגת וידאו למה כדאי לעבור לקופה רושמת הדור הבא: קופה רושמת לעסק.

דניאל זריהן יסביר לנו מהם 5 מהיתרונות החשובים של קופות רושמות בענן על פני הקופה הרושמת מהדור הקודם:

1. קבלו גישה לעסק שלכם מכל מקום

אחד הקשיים שבעלי חנויות מדווחים עליהם זה הצורך להיות נוכח בעסק כל הזמן. אם אתם בחופשה ורוצים לראות מה מצב המכירות בזמן היעדרותכם כמו בחנות באינטרנט, עם קופה רושמת מהדור הישן זה פשוט לא אפשרי. אך עם קופה רושמת בענן, כל עוד יש לכם גישה לאינטרנט, תוכלו להיכנס לחשבון שלכם ולצפות בנתונים בזמן אמת. זוהי אפשרות חיונית שניתן לצפות מכל הקופות בענן. אתם יכולים להיות מחוברים לעסק שלכם 24/7 מבלי להיות תלויים בנוכחות פיזית כולל הפקת חשבונית דיגיטלית ושליחתה במייל. תוכלו לתת לעובדים שלכם וגם ללקוחות את ההרגשה שאתם תמיד שם עם היד על הדופק גם מבלי שתאלצו להשקיע את כל הזמן הנוסף.

2. דוחות מכירה מובנים

כשאתם משתמשים במערכת קופה רושמת המבוססת ענן וכוללת סליקה לעסקים יש לכם את היכולת לעקוב בקלות ונוחות אחר כל נתוני המכירה של העסק בזמן אמת וגם לצפות בהיסטוריית המכירה. אתם יכולים לראות איזה מוצרים הם פופולאריים באופן עקבי בקרב הלקוחות שלכם, ומהם זמני השיא במשך היום, החודש והשנה. היכולת לצפות באופן מדויק באיזה מידה מוצרים נמכרים יקל מאד על ניהול ההזמנות והמלאי.
בנוסף, המערכת של קופה ממוחשבת מאפשרת לכם לראות באופן ברור ומסודר את נתוני ההכנסה מהמוצרים השונים על פי קטגוריות שונות כמו מספר המכירות בזמן נתון או מחירי הקנייה מהספקים. גישה נוחה לנתונים אלה תאפשר לכם לקבל החלטות כלכליות שקולות ומחושבות בזמן אמת על מנת להגדיל את רווחיות העסק שלכם.

3. גישה להיסטוריית הרכישה של לקוחות

לכל עסק יש לקוחות חוזרים וחלקם גם קבועים. לפעמים הלקוחות הקבועים אפילו יותר קבועים מהעובדים עצמם. בעזרת קופה רושמת המבוססת ענן תוכלו לדעת בדיוק מה הלקוחות החוזרים שלכם צריכים, כדי לתת להם את השירות המיטבי.
אין יותר צורך לעדכן כל עובד חדש בהרגלי הרכישה של הלקוחות החוזרים. כשהם מגיעים לחנות, יהיה ניתן פשוט להיכנס לממשק הניהול של הקופה ולראות בקלות ובברור מה הם בדרך כלל קונים. כך תוכלו תמיד להיות קשובים לצרכי הלקוחות החוזרים שלכם.
אם תהיו מחוברים לצרכי הלקוחות בזמן אמת, זה יחזק את קשר הנאמנות שלהם לעסק. בנוסף, תוכלו להציע להם מוצרים נלווים שמתאימים לרכישות העבר שלהם וכך לשפר את חוויית הקנייה שלהם, וכמובן להגדיל את היקף המכירות של העסק.
שימוש בהיסטוריית הרכישה על מנת להציע ללקוחות חוזרים מוצרים נלווים רלוונטיים או להקל על תהליך הרכישה החוזרת הוא סטנדרט נפוץ ומקובל בכל עולם המכירות אונליין. מערכת קופה רושמת POS המבוססת ענן תעזור לכם לצמצם את הפער עם העסקים הגדולים ואתרי המכירה שכבר משתמשים בטכנולוגיה הזו.

4. ניהול מלאי בזמן אמת

סביר להניח שכבר התקדמתם מעבר לניהול המלאי באמצעות נייר ועט, אך הקופה הרושמת המיושנת אינה תורמת למאמץ. אם בעיות של מלאי-עודף או מלאי-חסר עבור מוצרים מסוימים הם מצב שכיח בעסק שלכם, אולי הגיע הזמן להיפטר מהטכנולוגיה המיושנת ולהתקדם לדור הבא.
ניהול המלאי יכול לדרוש זמן ומאמץ מרובים, במיוחד אם לא הכנסתם אוטומציה לתהליכים בעסק ואתם עדיין משתמשים בטבלאות אקסל. באמצעות קופה רושמת המבוססת ענן תוכלו לצמצם בצורה ניכרת את היקף הזמן והמאמצים הדרושים לניהול מלאי יעיל ומדויק. במקום לספור את מלאי באופן ידני, תוכלו להשתמש במכשיר סריקה נייד כדי להריץ את התהליך במערכת האוטומטית.
כמו כן, המוצרים שנמכרים יתעדכנו בתחשיב המלאי בזמן אמת. ברגע שהפעלתם את המערכת האוטומטית, לעולם לא תאלצו לנחש מהם הכמויות במלאי. תוכלו להיכנס בקלות למערכת, לצפות בנתונים בזמן אמת ולהזמין את המוצרים שחסרים. תוכלו אפילו לקבל התראות ועדכונים על מוצרים שהמלאי שלהם הולך ואוזל.

5. חיזוק הקשר עם הלקוחות

כל בעל עסק קטן יודע שאם רוצים להתחרות עם העסקים הגדולים צריך לקחת ברצינות את הקשר עם הלקוחות. קופה רושמת מהדור הישן פשוט לא יכולה לעזור לכם עם זה. זה יתרון נוסף שיש למערכת POS המבוססת ענן על הקופה הרושמת מהדור הישן.
מקור הכוח של העסקים הקטנים נובע מההיכרות האישית עם הלקוחות, ההבנה מה הם בדיוק הצרכים שלהם ומציאת הדרכים לספק להם אותם. בנוסף, חשוב מאד להישאר בקשר אחרי הרכישה הראשונה. שיווק באמצעות דואר אלקטרוני הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לשמור על קשר כזה.
רב הקופות הרושמות והממוחשבות מאפשרות לכם לא רק לעקוב אחר היסטוריית הרכישה של לקוחות, אלא גם לקחת מהם נתונים אישיים בזמן הרכישה כמו כתובת הדואר האלקטרוני שלהם. איסוף הנתונים הללו ושימוש בהם ליצירת מערך שיווק באמצעות דואר אלקטרוני מאפשר לשמור על קשר מתמשך עם הלקוחות זמן רב לאחר הרכישה הראשונה. ניתן כך לעדכן אותם במבצעים, הנחות או לשלוח להם תכנים רלוונטיים שישמרו אותם מסוקרנים או לשלוח מתנה ליום ההולדת. מתי הייתה הפעם האחרונה שהקופה הרושמת המיושנת עזרה כך לעסק שלכם ?

לסיכום

היתרונות שבמעבר למערכת קופה רושמת חכמה הם רבים ומרחיקי לכת. אלה המוזכרים כאן הם רק חלק קטן משלל האפשרויות שבעזרתם הטכנולוגיה החדשנית הזו יכולה לשרת אתכם ואת העסק שלכם. קופה רושמת טרנזילה משולבת גם עם פתרון כולל של סליקת אשראי, חשבונית ירוקה במייל, והכי יחודי ומאתגר זה השילוב של הקופה עם אתר של חנות וירטואלית.

כדי לגלות איך קופה רושמת טרנזילה יכולה עוד להועיל לצרכים המסוימים של העסק שלכם, מלאו את טופס צור קשר להלן או צלצלו 073-222-4444. הסבירו לנו איך העסק שלכם עובד ואנחנו נסביר לכם איך אנחנו יכולים לעזור.

צריך קופה רושמת לעסק?

מהיום לא צריך יותר לקנות, להשכיר או לרכוש קופה רושמת לעסק. את קופה רושמת טרנזילה הבסיסית ניתן לקבל בחינם, ואת הקופה החכמה בתשלום חודשי קבוע וללא כל התחייבות.

כדאי לדעת על קופה רושמת טרנזילה
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444