בחירת חברת קידום אתרים

האתר שלך כבר בנוי ומעוצב למשעי, יש כבר מספר עגול ויפה של מבקרים, שיווקת אותו, ניסית קצת קידום אתרים, ראית שזה עובד לא רע, אבל הגיע העת להיות רציניים ולבחור בחברת קידום אתרים שתעשה את העבודה כמו שצריך. טרנזילה סליקה לעסקים ממליצה ומנמקת.

איזו חברת קידום אתרים כדאי לבחור ?

אז איך בוחרים חברת קידום אתרים? מי יקדם את האתר שלך בצורה מקצועית ומי לא? איזו חברת קידום אתרים תהיה הוגנת ואיזו לא? מי תביא אותך הכי מהר וגבוה? לא נציין כאן שמות של חברות קידום אתרים באשר הן, אך בהחלט נגיש את הטיפים הכי חשובים לפני שבוחרים חברת קידום אתרים, SEO.

בחירת חברת קידום אתרים

בחירת חברת קידום אתרים

קידום אתרים – דע את המקדם

הגינות ואמינות

רוב עבודת קידום אתרים SEO נעשית בשלבים הראשונים. לכן כל מקדם אתרים ידרוש לפחות חוזה חצי שנתי. בתחילה יש עבודה רבה על אופטימיזציה של האתר, בניית תשתיות ולימוד התחום. אולם מה קורה בסוף תקופת הקידום, אחרי חצי שנה או שנה? ישנן חברות קידום אתרים לא מוסריות. כמו בהדלקת האור באמצעות מתג, כך חברות קידום אתרים יכולות לכבות את כל הקידום שהם עשו לאתר שלך.

דמיין לעצמך את התרחיש הבא:
אתה עובד מול חברת קידום אתרים כבר שנה, היא שיפצה את קוד האתר, מיקסמה את החזות שלו מול מנועי החיפוש, כתבה עשרות כתבות, בנתה מערך של עשרות קישורים רלוונטיים ואיכותיים, ושמה אותך במקום הראשון למילות המפתח המבוקשות. עכשיו, מבין עשרות אלפי הגורמים שמשתרברבים לתורה של קידום אתרים, קישורים נכנסים ואיכותיים לאתר תמיד היו הגורם המשפיע ביותר בתהליך הקידום. תמשיך לדמיין לעצמך שהפסקת לעבוד איתם מכל סיבה שהיא (למשל כי אתה כבר במקום הראשון), המתחרה שלך קופץ על ההזדמנות והופך ללקוח שלהם.

בשנייה אחת האינטרס של חברת הקידום משתנה. תמשיך להפעיל את הדימיון עוד טיפה ותתאר לעצמך שאת כל הקישורים שאותה חברת קידום אתרים בנתה סביב האתר שלך היא ממירה לקישורים נכנסים לאתר של המתחרה שלך.

נשמע מופרך והזוי? לא בישראל.
אנחנו רוצים להרוויח כמה פעמים אומרות חברות הקידום. למה שהן יעבדו קשה, שוב, ללקוח החדש שעוסק באותן מילות מפתח? לא רק שזו עבודה כפולה ומכופלת, אלא שבאופן מסויים בכדי לקדם את המתחרה שלך על פניי האתר שלך הם יצטרכו להתחרות בעצמם ובמשאבים שלהם. מה יותר קל מלהשתמש בתשתית שהם בעצמם כבר בנו? לצערנו, התרחיש המופרך אינו אלא מצב קיים שקורה ללא הרף.

הפתרון: אל תתן לזה לקרות. כשאתה חותם על הסכם מול חברת קידום אתרים, תדאג לדרוש שכל קישור ישאר כמות שהוא, לא יוסר ולא יומר בקישור אחר. כל כתבה שנכתבה עבורך שייכת לך ותדאג שכל בלוג שיקום לצורך הקידום יהיה בשליטתך המלאה. מי שלא יהיה מוכן לעבוד על פי התצורה הזו, פשוט אל תעבוד איתו. יתכן שיהיה לך קשה למצוא חברה שתסכים לתנאים האלו, ולכן בהזדמנות זאת כדאי לשקול גיוס של כ"א לאירגון כחלק ממנגנון השיווק.

קשרים וקישורים

לעיתים קרובות ישנם מקדמי אתרים שאין ברשותם את המשאבים המתאימים לקדם. בתחום הקידום, הידע הטכני והיצירתיות אינם מספיקים. דרושה גם היכולת להכניס קישורים מאתרים רלוונטיים. כשהמשאבים הללו מוגבלים, מקדמי אתרים רבים בוחרים שלעשות קידום אתרים בצורה מלוכלכת ובשיטות פסולות - מה שנקרא בעגה המקצועית Black Hat SEO. על פי השיטות הללו יש לאתרך סיכוי להתברג בדירוגים גבוהים, אך מכיוון שהן פסולות ואינן מתאימות לדרישות מנועי החיפוש, הן פועלות לטווח הקצר, ולטווח הארוך עלולות להזיק.

הפתרון: למד וברר על תהליך הקידום של אותו מקדם אתרים. בהמשך להסכם מול חברת הקידום, דאג כי תקבל דו"ח מפורט מעת לעת אשר יכיל מידע אודות התקדמות האתר במנועי החיפוש למילות המפתח, מספר המאמרים שנכתבו, כמות הקישורים ואיכותם, וכו'.

ניסיון ותק וקשרים

כמו בהמון תחומים אחרים, ותק וניסיון גם הם גורמים חשובים. העניין הוא שבתחום הקידום SEO יחד עם הותק והניסיון באים גם הקשרים. הקשרים שיש לחברת קידום אתרים עם חברות, אירגונים ואתרים אחרים הם חשובים במעלתם לקידום האתר שלך. חברת קידום אתרים או מקדם אתרים רציניים משתמשים ביכולות השיווקיות והטכניות שלהם, ביצירתיות שלהם, ובקשרים שלהם. בחר בגוף שיש לו ותק וניסיון, ותנסה להבין מיהם לקוחותיו ואילו קשרים יש לו.

בונוסים ותגמול למקדם

חברת קידום אתרים מקצועית לעולם לא תבטיח לדרג את אתרך במקום הראשון ובצדק!. במקסימום היא תבטיח לעשות כל שביכולתה בשביל שזה יקרה. כדאי ומומלץ להוסיף סעיף בהסכם שאומר שבאם האתר יהיה במיקום הראשון למילת המפתח X לפרק זמן של Y – יהיה בונוס על סך Z ש"ח. כך ע"י תגמול הולם, תדאג לעודד ולתמרץ את חברת קידום אתרים להביא אותך אל היעדים שלהם אתה מצפה.

קידום אתרים = סבלנות

אם יש מילת מפתח אחת שתחזור על עצמה בתדירות גבוהה לאורך כל תהליך הקידום, זו תהיה המילה "סבלנות". לעומת אינספור שיטות שיווק ופרסום באינטרנט, SEO קידום אתרים היא השיטה הדורשת את מירב הסבלנות, שכן לוקח זמן לאתר להתברג בראש תוצאות החיפוש. למנועי החיפוש לוקח חודשים ארוכים בכדי להבין שאתרך הוא הרלוונטי, הפופלרי, והאפקטיבי ביותר למשתמש.
עצה ידידותית: היה עם אצבע על הדופק כל הזמן, אך אל תציק ותשגע את המקדם שלך כל שעה. גם לו יש גבול לסבלנות.

למידע נוסף אודות קידום אתרים ושיווק באמצעות מנועי החיפוש:
עוד על שירותי סליקה ופתרונות סליקה בטרנזילה
צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444