סליקה ומסחר אלקטרוני בטוח לעסקים - טרנזילה הודעות ועדכונים

דצמבר 2023

בימים קשים אלה, אנו מחזקים את תושבי העוטף והדרום, את תושבי הצפון ואת כל אזרחי ישראל. ליבנו עם משפחות הנפגעים, הנעדרים והנופלים. אנו מתפללים לשובם הבטוח של כל השבויים והנעדרים, ומחזקים את צה"ל וכוחות הבטחון וההצלה.

שמירה על אבטחת המידע של התשלומים בעסק שלך חשובה לנו מאד תמיד ובמיוחד בימים אלו, בהם מס' ניסיונות ההונאה מתגברים לצערנו. מערכת טרנזילה מאפשרת, באמצעות מספר טכנולוגיות, לשפר את האבטחה במסחר אלקטרוני, ואנו ממליצים לכל בית עסק בעיקר במסחר אלקטרוני לממש את המלצות ה-Best Practice המפורטות מטה, תוך מעורבות של מפתח האתר.

טרנזילה פייטק חברת סליקה לעסקים, מפעילה שירות גיוס אקספרס של סליקה לעסקים קטנים גדולים ועמותות גם לעסקים באינטרנט או/וגם בבית העסק. לכל המעוניין לקבל עוד היום מספר ספק סליקה עם עמלת סליקה מופחתת - אנא הרשם בתחתית העמוד.
חזרה לדף ראשי טרנזילה סליקה הודעות ועדכונים.

כבר הצטרפת לקבוצת העדכונים של טרנזילה ב-Whatsapp?

פתחנו קבוצת וואצאפ "שקטה" (המשתתפים בקבוצה יכולים לקרוא הודעות אך לא להגיב דרכה) כדי שנוכל להעביר לכם את כל ההודעות והעדכונים לגבי המערכת באופן מיידי, בלי קשקושים ובלי ספאם.

הצטרפות לקבוצת העדכונים של טרנזילה.

Handshake – חשוב מאד לממש!

בפתרון מניעת הונאות ע"י ביצוע HandShake, מתבצעת פניה לטרנזילה לפני הפניית הלקוח המשלם לדף הסליקה, בה נוצר מזהה ייחודי עבור סכום ופרטי העסקה. המזהה הייחודי מועבר לאחר קבלתו גם לעמוד התשלום, יחד עם שאר נתוני העסקה, ורק אז יקליד הלקוח המשלם את פרטי הכרטיס לחיוב. במידה וסכום העסקה ישתנה, ופרטי העסקה לא יהיו זהים לנתונים השמורים אצלנו עם המזהה הייחודי, לא תתבצע כלל עסקה ותתקבל שגיאה עם קוד ייחודי.

ממש לאחרונה העלינו עדכון שמוסיף תמיכה ב-HandShake גם במסופים שעובדים עם שירות 3DS.

פירטנו הכל כאן במדריך למפתח טרנזילה.

הודעות ועידכונים

Notify URL - מניעת הונאות

תמיד חשוב לוודא את תוצאת הסליקה, כלומר, גיבוי של סכום העסקה ששולם בפועל. דף Notify מיועד לקבלת נתוני העסקה כפי שבוצעה בפועל, וזיהוי שינויים אם וכאשר בוצעו בנתוני העסקה לאחר שליחתם.

כדי להימנע מכניסה למסוף הסליקה לאחר ביצוע כל עסקה, תוכלו להגדיר בהגדרות דף הסליקה את דף ה-Notify שיקבל את נתוני העסקה כפי שהוכנסו במקור בעמוד התשלום, ולהשוות אותם לנתוני העסקה שהועברו דרך דפדפן הלקוח המשלם. במידה וזוהה שינוי בפרטי העסקה מול הנתונים שהועברו לדף ההצלחה מול נתוני העסקה שהועברו לדף ה-Notify ניתן לבחור האם לבטל את העסקה, או ליצור קשר עם הלקוח המשלם לבירור.

להסבר נוסף ניתן לעיין במדריך למפתח שלנו בפרק Notify URL - מניעת הונאות.

מנגנון מניעת הונאות Dtran

פיתחנו מנגנון למניעת עסקאות כפולות Dtran, המתבסס על בדיקת נתוני עסקה בטווח זמן המוגדר בהגדרות המסוף. בטווח הזמן שהוגדר במסוף, המערכת שלנו מבצעת בדיקה של פרטי העסקה שבוצעה ומזהה אם יש כפילות עבור אותה עסקה מסוימת. במידה ונמצאה כפילות בפרק הזמן שנקבע, העסקה לא תעבור בשנית.

3D Secure – עסקה בטוחה במחיר קטן!

עסקת חיוב שעברה תהליך 3D Secure מבטיחה לבית העסק למעשה את העסקה (למעט מקרים יוצאי דופן של כשל תמורה). בהליך זה מתבצע זיהוי חד-חד-ערכי של הקונה וכך מנפיקת הכרטיס בו מתבצעת העסקה מתחייבת להעביר כספים בגין עסקה זו.

בימים אלה חברות האשראי הבינלאומיות נערכות לחייב בעתיד הקרוב שימוש בטכנולוגיית 3DS לעסקאות תייר, ובכל מקרה מדובר בהגנה קריטית על עסקאות. אנחנו גאים להוביל את מערכות התשלומים למקום בטוח יותר ולהיות בקדמת הטכנולוגיה כאשר זה מגיע לעסקאות בטוחות ואימות זהות הקונה שעכשיו רכש באתר שלך!

כדי להבטיח זאת אנחנו עומדים בסטנדרט הכי עדכני ומתקדם של המערכות בגרסה 2.2.0 של 3D Secure. אנחנו עמלים רבות כדי לספק לך את האבטחה הגבוהה ביותר במינימום מאמץ וכמה שפחות חיכוך עם הלקוח כדי להגדיל את אחוזי ההמרה. שירות 3D secure זמין לשימוש בכל דפי התשלום שלנו – iframe, Hosted Fields, Pay.tranzila ופנייה באמצעות טרנזילה API (TRAPI).

להסבר נוסף ניתן לעיין בדף המוצר באתר שלנו: 3D Secure – סליקה באינטרנט עם אימות מוגבר טרנזילה.

מניעת עסקאות כפולות DCdisable

מנגנון DCdisable הוא פתרון למניעת עסקאות כפולות המסתמך על ערך ייחודי שנשלח עבור כל עסקה. המנגנון בודק האם הערך הייחודי שעבר קיים במאגר הנתונים של המסוף ב-24 השעות האחרונות, כך שבמידה וזוהתה כפילות של המזהה הייחודי העסקה לא תעבור בשנית.

הוספנו תמיכה במנגנון ה-DCdisable למניעת עסקאות כפולות גם לעסקאות שעוברות תהליך 3DS, בנוסף לתמיכה בארנקים דיגיטליים של AppelPay ו-GooglePay.

שמירת "טוקנים" ולא מספרי כרטיס

בהתאם להנחיות חברות האשראי, חל איסור לשמור מספר כרטיס אשראי על ידי ספקים שלא קיבלו על כך אישור מפורש מחברות האשראי. מערכת הטוקנים של טרנזילה משמשת לשמירה של מספר כרטיס אשראי באופן מוצפן לצורך שימוש במועד מאוחר יותר (למשל עבור הוראות קבע, חיוב נוסף או זיכוי עסקה).

טרנזילה - כל פתרונות סליקה שעסק צריך במקום אחד

לטרנזילה מגוון שירותי סליקה לעסקים קטנים שניתן להשתמש בהם בבית העסק, בנייד, באינטרנט. פתרונות סליקה הם חדשניים ומתקדמים, המותאמים לצרכים של העסק שלך, כמו ברשימה להלן:

צור קשר
נא מלא את הטופס להלן, ונציג של חברת טרנזילה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי
* *
* *
contact_image
  • location_icon רח' יד החרוצים 19, ת.ד. 8723
    איזור התעשיה החדש פולג, נתניה
  • phone_icon 073-222-4444