טרנזילה מוחלפים עדכון כרטיסי אשראי
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

ניהול מנויים - מודול כרטיסים מוחלפיםחדש אנחנו מעדכנים אוטומטית בשבילכם את כרטיסי האשראי ועל ידי כך,
מגדילים הכנסות ומצמצמים עבורכם את העבודה ידנית !

טרנזילה השיקה פתרון מתקדם וחדיש לשכלול החיובים המחזוריים בסליקת כרטיסי אשראי.

עסקים שפועלים במודל של חיובים חוזרים - מנויים (הוראות קבע בכרטיסי אשראי), נתקלים בצורך שוטף לעדכן את מספרי כרטיסי אשראי של לקוחותיהם על מנת לשמור על רצף הכנסותיהם.‏

לקוחות רבים מחליפים מעת לעת כרטיסי אשראי מסיבות שונות, מעבר חברה \ בנק, כרטיס אשראי שנגנב או פג תוקף ועוד. בית עסק שמחייב את לקוחותיו בחיוב חוזר , נתקל בכמות הולכת וגדלה של חיובים נכשלים, אלא אם כן הוא עובד באופן ידני לעדכן את מספרי הכרטיסים שהתחלפו.

טרנזילה עושה את העבודה בשבילכם ומייצרת אוטומציה של התהליך, אנחנו נייצר עבורכם החלפה של כרטיסי אשראי ישנים בחדשים, נגדיל עבורכם את אחוז העסקאות המוצלחות ואת ההכנסות ונחסוך לכם שעות אדם יקרות בגביה.

חברות האשראי הישראליות, מעבירות אלינו בצורה מאובטחת דרך כספת וירטואלית את הכרטיסים המוחלפים. לכן יש לשים לב שהשירות ניתן רק עבור כרטיסי אשראי ישראליים ורק בתנאי שאכן חברות האשראי מעדכנות את הכרטיסים המוחלפים.

מודול כרטיסי אשראי מוחלפים מיועד ללקוחות המוגדרים בחברות האשראי כסולק הוראת קבע בכרטיסי אשראי, המודול עובד בצורה אוטומטית ומנגיש, את מספר הכרטיס והתוקף של הכרטיס שהוחלף ישירות לבית העסק ע"י העברת טוקן חדש (+ תוקף) להחלפה בטוקן ישן.

‏ ‏

כרטיסים מוחלפים
שם פרטי
שם משפחה
דואר אלקטרוני
שם חברה
טלפון