טרנזילה סליקה - פייפאל ישראל
התקשר עכשיו: 073-222-4444073-222-4444
upper tranzila logo
tranzila diaglogo

פייפאל ישראל

טרנזילה עם פייפאל

טרנזילה מקבוצת אינטרספייס הינה החברה הראשונה בישראל, ומן הבודדות מחוץ לארה"ב אשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת פייפל העולמית. שיתוף הפעולה בין טרנזילה לחברת הסליקה המובילה בעולם פייפל, מאפשר ללקוחות טרנזילה אפיקי תשלום חדשים ומתקדמים.

כעת בעלי עסקים המעוניינים לספק את אפשרות התשלום באמצעות פייפל יכולים לעשות כן בקלות רבה, תוך שימוש מלא במערכת טרנזילה. כל הממשקים הדוחות והניהול המתקדם בטרנזילה תומכים בתשלומי פייפל ובעברית.

כחלק מתהליך החדירה של פייפל לשווקים מתקדמים הקימה את הסניף הישראלי. משרדי פייפל בישראל ממוקמים קרית עתידים בניין 2 תל אביב.

ביקור נשיא פייפל העולמי בישראל

שיתוף הפעולה בין פייפל לטרנזילה היא חלק מתהליך שיווקי אסטרטגי בפייפל של התרחבות הפעילות למדינות נוספות ובמיוחד מדינות עם פעילות אינטרנט נרחבת. לאחרונה הוקם הסניף הישראלי בניצוחו של עודד זהבי לשעבר סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקים בישראל ובחו"ל בלאומי קארד אשר לו ניסיון רב בתחום סליקת כרטיסי אשראי.

פייפל ישראל פועלת נמרצות להחדרת פתרון התשלומים לישראל ולא מכבר איפשרה העברת תשלומים לבנקים בישראל מתוך חשבון פייפל.

כחלק מאסטרטגיית החדירה ועל מנת להוכיח את רצינות פייפל ביחס לשוק הישראלי, זכינו בביקור של נשיא החברה בישראל. למטה צילום של הנהלת פייפל עם מנכ"ל טרנזילה.

פייפל בישראל

בתמונה מצד שמאל נשיא פייפל העולמית מר סקוט תומפסון, באמצע מנכ"ל טרנזילה איציק נוסצקי ומצד ימין סמנכ"ל המכירות הבינלאומי של פייפל מר רוהן מדאבן


לפרטים נוספים אודות סליקה באמצעות פייפאל צור קשר באמצעות טופס הפניה או התקשר עכשיו: 073-222-4444